Yüksekdağ: HDP Türkiye'nin yeni umudu
Gündem
Yüksekdağ: HDP Türkiye'nin yeni umudu
HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, "HDP Türkiye'nin yeni umudu ve yeni yolu olarak siyaset sahnesindeki yerini aldı" dedi.
AA
Edirne'de yarın okullar tatil mi? 9 Ocak Pazartesi Edirne'de okullar tatil mi?
Edirne'de yarın okullar tatil mi? 9 Ocak Pazartesi Edirne'de okullar tatil mi?
Yarın (9 Ocak Pazartesi) Edirne'de okullar tatil mi? Marmara Bölgesini esir alan kar yağışı birçok ilde hayatı olumsuz yönde etkiliyor. Etkili olan kar yağışı nedeniyle bazı illerimizde okullar tatil ilan edildi. Peki 9 Ocak Pazartesi Edirne'de yarın okullar tatil mi? İşte Edirne Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan'ın tatil açıklaması...
Diğer
12 ilde eğitime kar engeli
Gündem
12 ilde eğitime kar engeli
Yoğun kar yağışı nedeniyle 10 il genelinde ve 2 ilin bazı ilçelerinde ilk ve orta dereceli okullarda eğitime ara verildi.
AA

  Edirne
  Referandum Sonuçları  Edirne Seçim
  Sonucu
Edirne Referandum Sonuçları Edirne Seçim Sonucu
Edirne 16 Nisan Referandum Edirne seçim Sonuçları ne durumda? Sonuçlarda evet - hayır oranı ne? Edirne ilinde evet mi hayır mı çıktı? Edirne Referandum seçim sonuçları Yenişafak Edirne seçim 2017 sayfasında
Diğer
Edirne Seçim 2018 Genel Seçim Sonuçları
Edirne Seçim 2018 Genel Seçim Sonuçları
Seçim 2018 Edirne Seçim Sonuçları ne durumda? 24 Haziran 2018'de sonuçlarda hangi partiler öne geçti Edirne ilinde partilerin oy oranları ve sıralamaları değişti mi? Edirne Genel Seçim sonuçları en hızlı şekilde Yenişafak seçim sonuçları sayfasında!
Diğer
Genel Seçim 2018 Edirne genel seçim
  sonuçları!
Genel Seçim 2018 Edirne genel seçim sonuçları!
Genel Seçim 24 Haziran 2018 Edirne Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili Seçim Sonuçları. Seçim 2018 İşte partilerin aldıkları oy sayısı ve çıkardıkları milletvekilleri. Edirne Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu?. İşte Edirne Genel Seçim 2018 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları!
Diğer
Edirne'de linç girişimi asker şehre indi
Edirne'de linç girişimi asker şehre indi
Keşan ilçesinde, vatandaşları rahatsız ettikleri iddiasıyla iki kişi linç edilmek istendi.

Edinilen bilgiye göre, çoğunlukla Romanların yaşadığı Yenimescit Mahallesi'nde vatandaşlar, çevreyi rahatsız ettikleri gerekçesiyle motosikletli iki kişiyi kovalamaya başladı. Motosiklettekiler, kovalamaca sırasında yoldaki iki çocuğa çarptı.

Olay üzerine toplanan kalabalık, yaya olarak kaçmaya çalışan iki kişiyi Kurtuluş Caddesi'ndeki bir pastanede sıkıştırdı.

Yaklaşık bin kişilik kalabalık, pastanenin camlarını kırdı ve iki şüpheliyi linç etmek istedi. Olay yerine gelen polis ve jandarma ekipleri pastanenin önünde güvenlik önlemi aldı.

Gerginliğin artması üzerine polis havaya ateş ederek kalabalığı dağıtmak istedi. Kalabalık dağılmayınca polis biber gazı kullandı.

Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Mustafa Mercan ve Yenimescit Mahallesi Muhtarı Fikret Kantar da vatandaşları yatıştırmaya çalıştı.
AA
Edirne'den Urfa'ya kesintisiz otoyol geliyor
Ekonomi
Edirne'den Urfa'ya kesintisiz otoyol geliyor
Ankara-Niğde Otoyol Projesi'nin ihalesi 14 Nisan 2017'de yapılacak. 330 kilometrelik Ankara-Niğde Otoyolu'nun yapılmasıyla Edirne'den Urfa'ya kesintisiz ulaşım sağlanacak
AA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.