Böyle eğlence mi olur!
Böyle eğlence mi olur!
Bazen insanın kendine işkence etmesinin adı 'eğlence' olabiliyor. Tıpkı bu videoda olduğu gibi. Arkadaşının kayıt altına aldığı olayda genç adam, ateşlediği torpilin üzerine bir kapak örttü ve kapağın da üstüne oturdu. Büyük bir gürültüyle infilak eden patlayıcı, kapağı paramparça ederken, genç adamı da yaraladı. Tüm yaşananlara ise, olayı kayıt altına alan adamın kahkahaları eşlik etti.

IHA
En Yeni Müzikleri Nasıl Ögrenebiliriz
En Yeni Müzikleri Nasıl Ögrenebiliriz
İnternet üzerinden mp3 indirme uygulamaları oldukça yoğun bir şekilde karşımıza çıkmaktadır.
Diğer
Power Türk En İyi Müzigin Tek Adresi
Power Türk En İyi Müzigin Tek Adresi
İstanbul merkezli radyolar arasında yer alan PowerTurk, ulusal çapta yayınlarını sürdürmektedir. 2002 tarihinde yayınlarına başlamış olmasıyla beraber her zaman dinleyicilerine en iyi radyo kanalı olarak hizmet verme prensibine de sahiptir. PowerTurk
Diğer
Mermer ustalarından güldüren playback şov
Mermer ustalarından güldüren playback şov
Karaman'da 5 mermer ustasının mola sırasında, müzik eşliğinde kovayı darbuka, teraziyi keman, fırçayı ise saz, boya rulosunu da mikrofon olarak kullandığı videoları sosyal paylaşım sitelerinde izlenme rekoru kırıyor.
IHA
Hiçbir şey göründüğü gibi değil
Hiçbir şey göründüğü gibi değil
Resim, bilinen en eski ve köklü sanat dallarından biridir. Her çağda farklı kitlelere hitap etmiştir. Günümüzde ise videonun temeli olan resim sinema ve televizyon sanatında çokça kullanılmaktadır.
Diğer
Hava atmak isterken
Hava atmak isterken
Hava atmak isterken rezil oldu. Elindeki basketbol topunu potaya atan genç, top daha çemberden geçmeden, kendinden emin tavırlarla kameraya dönüp poz verince bunun bedelini ağır ödedi. Potadan seken top, bir anda gencin gencin yüzüne çarparken, genç aldığı darbeyle sersemledi. Yaşanan bu komik kaza , anbean kameraya yansıdı.

IHA
'Rize usulü' kameriye taşıma
'Rize usulü' kameriye taşıma
Rize'nin Çayeli İlçesi Madenli Beldesi'nde, belediye önündeki bambu ağacından yapılan kameriye, yaklaşık 200 metre uzaklıktaki Kültür Merkezi binası önüne ilginç bir yöntemle taşındı. Vidalı olduğu için sökülemeyen, zarar göreceği endişesiyle vinç yardımıyla da kaldırılamayan kameriye, kızağa dönüştürülen kalın plastik su borularının üzerine konuldu, kepçe yardımıyla çekilerek yeni yerine taşındı.
DHA
Muhabirin zor anları
Dünya
Muhabirin zor anları
Bir at çiftliğinde çekim yapmak isteyen muhabir arkasında bulunan atın sevgisine maruz kalınca zor anlar yaşadı. İşte muhabirin at ile imtihanı.


Diğer

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.