Elazığ’da 14 Aralık okullar tatil mi? İşte resmi açıklamalar
Elazığ’da 14 Aralık okullar tatil mi? İşte resmi açıklamalar
Elazığ'da 14 Aralık Çarşamba günü okullar tatil mi? Kar yağışının etkili olduğu Elazığ'da ulaşımda aksamalar yaşanıyor. Hayatı olumsuz etkileyen kar yağışının ardından öğrenciler de okulların tatil olup olmadığını merak ediyor. Elazığ Valiliği'nden yapılan kar tatili açıklamalarını haberimizde sizlerle paylaşıyoruz.
IHA
Elazığ'daki hain saldırının planlayıcısı tutuklandı
Gündem
Elazığ'daki hain saldırının planlayıcısı tutuklandı
Elazığ Emniyet Müdürlüğü'ne PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen, 3 polisin şehit düştüğü, 217 kişinin yaralandığı saldırıyı organize ettiği öne sürülen Metin B. tutuklandı.
AA
Elazığ'da yarın okullar tatil mi? 29-30 Aralık Elazığ hava durumu!
Elazığ'da yarın okullar tatil mi? 29-30 Aralık Elazığ hava durumu!
Elazığ'a yoğun kar yağışı bekleniyor. Elazığ'da yarın (29 Aralık Perşembe) okullar tatil mi? Önümüzdeki 5 gün Elazığ'da hava durumu nasıl olacak? sorularının yanıtını haberimizde sizlerle paylaştık. Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü Tahmin ve Uyarı Merkezinden alınan verileri sizlere sunuyoruz.
Diğer

  YSK Elazığ
  Referandum Sonuçları! 2017 Elazığ Seçim
  Sonucu
YSK Elazığ Referandum Sonuçları! 2017 Elazığ Seçim Sonucu
Elazığ 16 Nisan Referandum Elazığ seçim Sonuçları ne durumda? Sonuçlarda evet - hayır oranı ne? Elazığ ilinde evet mi hayır mı çıktı? Elazığ Referandum seçim sonuçları Yenişafak Elazığ seçim 2017 sayfasında
Diğer

  Son dakika Erzincan
  Referandum Sonuçları!  Erzincan Seçim
  Sonucu öğren
Son dakika Erzincan Referandum Sonuçları! Erzincan Seçim Sonucu öğren
Erzincan 16 Nisan Referandum Erzincan seçim Sonuçları ne durumda? Sonuçlarda evet - hayır oranı ne? Erzincan ilinde evet mi hayır mı çıktı? Erzincan Referandum seçim sonuçları Yenişafak Erzincan seçim 2017 sayfasında olacak.
Diğer
Elazığ
  Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Elazığ Seçim
Elazığ Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Elazığ Seçim
Elazığ Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları. Elazığ il ve ilçelerinde Cumhurbaşkanlığı seçimi için kimlere ne kadar oy geldi? Cumhurbaşkanlığı Seçim 2018 İşte adayların aldıkları oy sayısı ve oy oranları. Elazığ Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu? Tüm detaylarıyla Elazığ Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018 Elazığ seçim sonuçları sayfamızda.
Diğer
Genel Seçim 2018 Elazığ genel seçim
  sonuçları!
Genel Seçim 2018 Elazığ genel seçim sonuçları!
Genel Seçim 24 Haziran 2018 Elazığ Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili Seçim Sonuçları. Seçim 2018 İşte partilerin aldıkları oy sayısı ve çıkardıkları milletvekilleri. Elazığ Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu?. İşte Elazığ Genel Seçim 2018 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları!
Diğer
Elazığ'da yarın okullar tatil mi? 5 günlük Elazığ hava durumu!
Elazığ'da yarın okullar tatil mi? 5 günlük Elazığ hava durumu!
Elazığ'da yarın (21 Aralık) okullar tatil mi? sorusu öğrenciler ve veliler tarafından büyük merak konusu oluyor. Yurdun bazı kesimlerinde etkili olan kar yağışı hayat şartlarını zorlaştırıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan verilere göre yarın ve önümüzdeki 5 gün Elazığ hava durumu nasıl olacak? İşte ayrıntılar…
Diğer

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.