'Terörle mücadelemiz daha da sertleşecek'
'Terörle mücadelemiz daha da sertleşecek'
Yeni Şafak'ın Bayrampaşa'daki binasına maskeli 4 kişi tarafından gece yarısı düzenlenen saldırıyı Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürü Ersin Çelik yorumladı. Gazete olarak terör operasyonlarında devletin yanında, terör örgütlerinin karşısında olduklarını belirten Çelik, Yeni Şafak'ın bu tür saldırılar karşısında duruşunu asla bozmayacağını aksine terör örgütlerine karşı daha da sert bir tavır alınacağının altını çizdi.


Tvnet
Minik Ecrin'in adı Burkina Faso'daki bir okulda yaşatılacak
Dünya
Minik Ecrin'in adı Burkina Faso'daki bir okulda yaşatılacak
İHH, Burkina Faso'da geçtiğimiz yıl temelini attığı Malcolm X Lisesi'nin açılışını gerçekleştirdi. İHH, Malcolm X Lisesi'nin sınıflarından birine Yeni Şafak Yazı İşleri Müdürü Ersin Çelik'in geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden kızı Ecrin Çelik'in ismini verdi.
Yeni Şafak
Minik Ecrin'e veda
Hayat
Minik Ecrin'e veda
Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürümüz Ersin Çelik'in 7 yaşındaki kızı Ecrin Çelik elim bir kaza sonucu Hakk'ın rahmetine kavuştu.
Yeni Şafak
Ecrin’i
uğurladık
Gündem
Ecrin’i uğurladık
Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürümüz Ersin Çelik’in önceki gün hayatını kaybeden 7 yaşındaki kızı Ecrin Çelik, İzmit Yuvacık'taki Mevlana Camisi’nde kılınan cenaze namazının ardından Serdar Mahallesi Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenaze törenine siyaset ve medya camiasından çok sayıda isim katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım, Ersin Çelik’i arayarak taziyelerini iletti.
Yeni Şafak
Acı kaybımız
Gündem
Acı kaybımız
Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürü Ersin Çelik'in 7 yaşındaki kızı Ecrin Çelik elim bir kaza sonucu Hakk'ın rahmetine kavuştu. Cenaze namazı İzmit'in Yuvacık ilçesinde bulunan Başiskele Yukarı Serdar Camii'nde kılınan minik Ecrin, Serdar Mahallesi Mezarlığı'nda defnedildi.
Yeni Şafak
Sancak'ta '15 Temmuz Kütüphanesi' açıldı
Hayat
Sancak'ta '15 Temmuz Kütüphanesi' açıldı
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında, Sırbistan'daki Boşnak nüfusun yoğun yaşadığı Sancak bölgesinin Novi Pazar şehrinde "15 Temmuz Kütüphanesi" açıldı. Kütüphane, özellikle Osmanlı döneminden kalma Türkçe ve Boşnakça eserlerin dijitalleştirilip saklanmasına katkı sağlanacak.
AA
Ak Parti anketlerinde HDP'nin en yüksek oy oranı
Gündem
Ak Parti anketlerinde HDP'nin en yüksek oy oranı
AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, kurumsallaşmış ve en iyi profesyonel seçim çalışması yapan bir siyasi parti olduklarını ifade ederek, "Gerçekten profesyonel anket firmalarının yaptığı çalışmada çoğunluğunda AK Parti yüzde 47'in üzerindedir. CHP yüzde 23-25, MHP 13-15 bandındadır. Bugüne kadar yaptığımız bizim anketlerde HDP'nin ulaştığı en yüksek oran 8,8 çıkıyor" dedi.
IHA
Antalyalı Hawking Ersin
Hayat
Antalyalı Hawking Ersin
Antalya'da kas hastası olan ve 6 yıldır yatağa bağımlı yaşayan 23 yaşındaki Muammer Ersin Çelik, ALS hastası fizik profesörü Stephen Hawking'i kendisine örnek aldı. Kendi çabasıyla İngilizceyi öğrenen ve ana dili gibi konuşan Çelik, aynı zamanda Almanca, Rusça, Fransızca yazabiliyor. Oynadığı bilgisayar oyunlarında eksiklikler gören Çelik, oyun programları yazmaya başladı. 3 boyutlu oyunların programlarını yazan Çelik, bu yazılımları da kendi çabasıyla öğrendi.DHA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.