Nevşehir Referandum Sonuçları  Nevşehir Seçim Sonucu 2017
Nevşehir Referandum Sonuçları Nevşehir Seçim Sonucu 2017
Nevşehir 16 Nisan Referandum Nevşehir seçim Sonuçları ne durumda? Sonuçlarda evet - hayır oranı ne? Nevşehir ilinde evet mi hayır mı çıktı? Nevşehir Referandum seçim sonuçları Yenişafak Nevşehir seçim 2017 sayfasında
Diğer
Alevi temsilcileri ile görüştü
Gündem
Alevi temsilcileri ile görüştü
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Alevi sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldi. Kabulde, CHP Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağbaba ile Sezgin Tanrıkulu'nun da bulunduğu belirtildi.
AA
E-devlet seçmen sorgulama! e devlet sandık sorgulama! e devlet seçmen giriş!
E-devlet seçmen sorgulama! e devlet sandık sorgulama! e devlet seçmen giriş!
e devlet seçmen sorgulama haberimizde. 16 Nisan referandum oylaması için vatandaşlar sandık başına gidiyor. Yüksek Seçim Kurulu (YSK) nasıl nerede oy kullanacağına dair yazılı ve görsel medya da açıklamalar da bulundu. YSK tarafından gönderilen seçmen kağıdına ulaşamayan vatandaşar e devlet üzerinden seçmen ve sandık sorgulama yapabilirler. İşte e-devlet giriş işlemleri…
Diğer
Nevşehir Referandum Sonuçları 2017 Nevşehir seçim sonuçları!
Nevşehir Referandum Sonuçları 2017 Nevşehir seçim sonuçları!
Referandum Sonuçları 2017 Nevşehir Sonuçları. 16 Nisan 2017 İşte evet hayır oranları. Nevşehir 16 Nisan Referandumunda sonuçlar ne durumda? İşte Nevşehir referandum sonuçları evet hayır oranları...
Diğer
Mevlevihanede 90 yıl sonra ilk sema
Gündem
Mevlevihanede 90 yıl sonra ilk sema
Antalya'da restore edildikten sonra hizmete sunulan mevlevihanede 90 yıl sonra ilk kez sema yapıldı.
AA
Genel Seçim 2018 Nevşehir genel seçim
  sonuçları!
Genel Seçim 2018 Nevşehir genel seçim sonuçları!
Genel Seçim 24 Haziran 2018 Nevşehir Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili Seçim Sonuçları. Seçim 2018 İşte partilerin aldıkları oy sayısı ve çıkardıkları milletvekilleri. Nevşehir Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu?. İşte Nevşehir Genel Seçim 2018 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları!
Diğer
Nevşehir
  Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Nevşehir Seçim
Nevşehir Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Nevşehir Seçim
Nevşehir Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları. Nevşehir il ve ilçelerinde Cumhurbaşkanlığı seçimi için kimlere ne kadar oy geldi? Cumhurbaşkanlığı Seçim 2018 İşte adayların aldıkları oy sayısı ve oy oranları. Nevşehir Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu? Tüm detaylarıyla Nevşehir Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018 Nevşehir seçim sonuçları sayfamızda.
Diğer
Nevşehir Seçim 2018 Genel Seçim Sonuçları
Nevşehir Seçim 2018 Genel Seçim Sonuçları
Seçim 2018 Nevşehir Seçim Sonuçları ne durumda? 24 Haziran 2018'de sonuçlarda hangi partiler öne geçti Nevşehir ilinde partilerin oy oranları ve sıralamaları değişti mi? Nevşehir Genel Seçim sonuçları en hızlı şekilde Yenişafak seçim sonuçları sayfasında!
Diğer

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.