ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Motordan dolar çıktı
Gündem
Motordan dolar çıktı
FETÖ'ye yönelik Bursa’da düzenlenen operasyonda, örgütün gaybubet evlerinde gizlenen 17 firari şüpheli yakalandı.
Yeni Şafak
Fırat'ın haydutları
Dünya
Fırat'ın haydutları
Türkiye, İdlib’deki krize yoğunlaşmışken ABD, Fırat’ın doğusunda adım adım terör devleti kuruyor. PYD/PKK’lı teröristlere 250 TIR dolusu daha ağır silah teslim eden ABD, örgütü “terörizm raporu”ndan da çıkardı. Bu son hamle Washington’un Suriye’yi parçalama hedefini alenileştirdiği anlamına geliyor.
Yeni Şafak
ABD'den sözde terör raporu
Dünya
ABD'den sözde terör raporu
ABD, Terörizm 2017 Ülkeler Raporu'nu açıkladı. Raporda, geçen yılın aksine PKK'nın Suriye uzantısı PYD/YPG'den bahsedilmemesi dikkati çekti. Ayrıca FETÖ elebaşı Fetullah Gülen için 'din adamı' ifadesi kullanıldı. Raporun 'Terörizmin Devlet Sponsorları' bölümünde İran, Sudan, Suriye ve Kuzey Kore, teröre destek veren ülkeler kategorisinde değerlendirildi. Terör saldırılarından ortaya çıkan can kayıplarının da yüzde 27 oranında azaldığı belirtildi.

AA
MİT FETÖ'nün gizli hattını deşifre etti
Gündem
MİT FETÖ'nün gizli hattını deşifre etti
MİT, FETÖ elebaşı Gülen'in örgüt yöneticilerine ulaşmak için ABD’li ve İngiliz bilişim uzmanlarına özel olarak bir hat kurdurduğunu ortaya çıkardı. Bu hattan canlı yayın yapan FETÖ elebaşı, sözde yöneticilerine geçen ay görüntülü olarak talimatlar verdi.
Diğer
FETÖ'cü Alp Aslandoğan'dan küstah tehdit
Gündem
FETÖ'cü Alp Aslandoğan'dan küstah tehdit
FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in sağ kolu olarak bilinen FETÖ'cü Alp Aslandoğan, Avustralya'da yayın yapan ABC televizyonunda Türkiye'yi ve Erdoğan'ı açıkça tehdit etti. Programın sunucusu O'Connor'ın 'Hareketiniz onu görevden almanın bir yolunu bulmayı düşünüyor mu?' sorusuna cevap olarak küstah bir tehdit savurdu. FETÖ'cü Aslandoğan verdiği yanıtta 'Türkiye demokrasisini restore edecek yollar arıyoruz' dedi.
Diğer
FETÖ'cüden ilginç savunma: Trabzonspor şampiyonluğa oynuyordu
Gündem
FETÖ'cüden ilginç savunma: Trabzonspor şampiyonluğa oynuyordu
İş insanlarından 'Himmet' adı altında topladıkları paraları FETÖ'ye mali yardım amacıyla kullandıkları iddiasıyla yargılanan 63 sanığın davasında ilginç ifadeler yer aldı. Tutuksuz sanık Taner Şentürk, Digitürk iptalini oturduğu evde çekmemesinden dolayı gerçekleştirdiğini söyledi. Şentürk, "2010-2011'de Trabzonspor şampiyonluğa oynuyordu o yüzden almıştım, daha soran kötü oynamaya başladı. Bu nedenle de iptal ettim." diye konuştu.
AA
Kurdeleli 1 dolar
Gündem
Kurdeleli 1 dolar
FETÖ’cü Profesör İhsan Nuri Akpınar’ın elebaşı Fetullah Gülen’den aldığı F serisi 1 doları, kutsallığa büründürerek kırmızı kurdeleyle bağlayıp cüzdanında sakladığı ortaya çıktı. Akpınar’ın, dolar için “Eski eşimin batıl inancı vardı. Çoğalmasını istediği şeyleri kırmızı kurdeleye sarardı” şeklindeki savunması pes dedirtti.
Yeni Şafak
MEVLÜT UYSAL: “MALTEPE’NİN 4O YILLIK PROBLEMİNİ ÇÖZDÜK”
MEVLÜT UYSAL: “MALTEPE’NİN 4O YILLIK PROBLEMİNİ ÇÖZDÜK”
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde Maltepe ilçesinin 1/1000’lik imar planı kabul edildi. Mevlüt Uysal: “İBB Meclisi’mizde bugün Başıbüyük - Gülensu ve Gülsuyu 1/1000’lik İmar Planları onaylandı. Böylece, Maltepe ilçemizdeki 40 yıllık bir problemi çözmüş olduk. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Maltepe ilçemiz ve İstanbul’umuz için hayırlı olsun” dedi.
Diğer

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.