ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Hamilelikte alınan kilolar çocuğun sağlığını etkiliyor
Hayat
Hamilelikte alınan kilolar çocuğun sağlığını etkiliyor

Hamilelikte alınan kiloların çocuğun sağlığını etkilediği ifade edildi. Yapılan araştırmalarda, hamilelikte önerilen kilonun altında ya da üstünde kilo almanın, ileride çocuğun sağlığını olumsuz etkileyebileceği belirlendi.

AA
Hangi balık neye iyi geliyor?
Hayat
Hangi balık neye iyi geliyor?
Balıkta doğal olarak bulunan omega 3 yağ asitleri vücuttaki birçok fonksiyonel işlevin gerçekleşebilmesi için temel bir ihtiyaçtır. Ancak her balıkta omega 3 yağ asidi olmaz ya da yok denecek kadar az miktarda olabilir. Bu yüzden "hangi balık daha sağlıklı ve neye iyi geliyor?" sorusunun cevabını sizler için araştırdık.
Yeni Şafak
Kazma kürekle açılan yol 'duble' oluyor
Ekonomi
Kazma kürekle açılan yol 'duble' oluyor
Hatay'da 1930’lu yıllarda vatandaşlar tarafından kazma kürekle imece usulüyle açılan Yayladağı. Antakya karayolunun duble yol yapılması çalışmalarında sona yaklaşıldı. Bir yıl içerisinde bitirilmesi planlanan çalışmalar kapsamında 52 kilometrelik yol 42 kilometreye indirilirken, çok sayıda viraj da ortadan kaldırılıyor. Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Kalkan, "1,5 saat süren Antakya-Yayladığı arası ulaşım bu yol sayesinde 35-40 dakikaya inecek" dedi.
AA
Gülerek girdiği doğumda öldü
Hayat
Gülerek girdiği doğumda öldü
Antalya'da, üçüncü çocuğuna hamile olan Şehriban Hayda'nın (33), büyük bir sevinçle girdiği doğumhaneden cenazesi çıktı. Kan kaybına bağlı kalp krizinden öldüğü açıklanan Şehriban Hayda'nın dünyaya getirdiği erkek bebeğe, çok sevdiği dizi karakteri 'Ertuğrul'un adı verildi. Eşinin ölümünde ihmal olduğunu öne süren Mustafa Hayda, hastane ve doğuma giren doktorlar hakkında suç duyurusunda bulundu.
DHA
'Türkiye'nin en özgün çıpalarından biri OVP olacaktır'
Ekonomi
'Türkiye'nin en özgün çıpalarından biri OVP olacaktır'
İTO Başkanı Şekib Avdagiç, "Türkiye'nin en özgün çıpalarından biri OVP olacaktır. OVP sayesinde son dönemde maruz kaldığımız ekonomik saldırıyla oluşan kırılganlıklar, engeller ve engebeleri ustaca aşan ve geride bırakan bir yol haritası ortaya konulacağına eminiz. Kur üzerinden oluşturulmaya çalışılan krizi ve zorlukları aşmamız için, imalat sanayisine dayalı bir dönüşüm hikayesini yazmak zorundayız" dedi.
AA
8 torunlu 50 yaşındaki kadın dördüz bekliyor
Hayat
8 torunlu 50 yaşındaki kadın dördüz bekliyor
Londra'da yaşayan 50 yaşındaki Tracey Britten isimli kadın, 32 haftalık hamile ve 4 bebek bekliyor. Bir ikiz kız, bir tek kız ve bir erkek bebek bekleyen Tracey Britten'ın ayrıca 8 torunu var. Britten, insanların kendisine olan eleştirilerine şu sözle cevap veriyor: "Dört güzel bebeği görünce fikirleri değişecek."
Diğer
İdlib kapanı kimi kapacak?
Hayat
İdlib kapanı kimi kapacak?
Astana treninin güzergahı ya da Suriye’de döşenen rayların saydamlığı konusunda sonuna kadar şüphe duymamız için sebepler var. Ancak unutulmamalı, uzun süredir Türkiye, Suriye’de real-politik bir gündemi takip ediyor. Ankara için mevcut koşullarda en önemli olan şey, sahada askeri-politik varlığını sürdürmektir.
Yeni Şafak
Hamilelik döneminde nasıl beslenmeli?
Hayat
Hamilelik döneminde nasıl beslenmeli?
Hamilelik döneminde gelişmekte olan bebeğin gereksinimlerini karşılamak rahat ve sorunsuz bir hamilelik geçirmek açısından oldukça önemlidir. Bu süreçte önemli olan fazla miktarda yemek ve kilo almak değil, gerekli olan maddeleri dengeli ve yeterli miktarda almaktır.

IHA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.