ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Türklere özgü 20 alışkanlık
Hayat
Türklere özgü 20 alışkanlık
Dijital medyanın mizah alanındaki boşluğunu dolduracak olan gztmzt.com'da birbirinden eğlenceli videolar yer alıyor. Sadece Türklere özgü olan bazı davranış kalıpları insanları bazen güldürüyor bazen de şaşırtıyor. Dünya'da daha önce hiçbir yerde duymadığınız veya görmediğiniz olaylar ülkemizde yaşanabiliyor. Bazı fotoğrafları incelerken ‘’Bunu ben de yapıyorum’’ diyebilirsiniz.
Yeni Şafak
Tribünlerde açılan komik pankartlar
Hayat
Tribünlerde açılan komik pankartlar
Dijital medyanın mizah alanındaki boşluğunu dolduracak olan gztmzt.com'da birbirinden eğlenceli videolar yer alıyor. Taraftarı oldukları takımı desteklemek için açılan pankartlar, kimi zaman eğlenceli ve komik görüntülere sahne olabiliyor. Geçmişten günümüze Türkiye liglerinde açılmış en esprili tribün pankartlarını sizler için derledik.
Yeni Şafak
Top oynamış neslin efsaneleri
Hayat
Top oynamış neslin efsaneleri
Dijital medyanın mizah alanındaki boşluğunu dolduracak olan gztmzt.com'da birbirinden eğlenceli videolar yer alıyor. Zamanın gençlerine ilginç gelebilir ama biz çocukluğumuzda eve kapanıp youtuber olmak yerine sokakta akşam ezanına kadar maç yapıp yara bere içinde eve geri dönerdik.
Yeni Şafak
Öğrenci evinde yaşamanın zorlukları
Hayat
Öğrenci evinde yaşamanın zorlukları
Dijital medyanın mizah alanındaki boşluğunu dolduracak olan gztmzt.com'da birbirinden eğlenceli videolar yer alıyor. Üniversite hayatını öğrenci evinde geçirmek isteyenler için öğrenci gözünden öğrenci evinin zorlukları, kolaylıkları, üzüntüleri ve eğlencelerini anlatacağız. İşte öğrenci evinde yaşamanın zorlukları...
Yeni Şafak
Trabzon'da yaşanan ilginç olaylar
Hayat
Trabzon'da yaşanan ilginç olaylar
Dijital medyanın mizah alanındaki boşluğunu dolduracak olan gztmzt.com'da birbirinden eğlenceli videolar yer alıyor. Doğu Karadeniz’de, doğal yaşamın her anında birbirinden ilginç fıkra gibi olaylarla karşılaşmak mümkün. Karadeniz insanının pratik zekası, karakteri, samimiyeti, olaylara bakış açısı, her zaman farklı olmuştur. Şimdi sizlere Trabzon’da yaşanan komik olayları servis edeceğiz.
Yeni Şafak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.