Hatay'da toz bulutu etkili oldu-Hatay hava durumu
Hatay'da toz bulutu etkili oldu-Hatay hava durumu
Hatay'ın Hassa ilçesinde toz bulutu etkili oldu. Hatay hava durumu tahminlerini, meteorolojiden yapılan güncel değerlendirmeleri ve kentten son gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz.
AA
Seçim 2019 | Hatay Yerel Seçim ve Meclis Seçimi Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 | Hatay Yerel Seçim ve Meclis Seçimi Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 Hatay Seçim Sonuçları ve Meclis seçimi sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019'da seçim sonuçlarında hangi partiler öne geçti Hatay ilinde partilerin oy oranları ve sandık sonuçları ve Meclis seçimi sonuçları. Hatay Yerel seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak seçim sonuçları sayfasında!
Yeni Şafak
Hatay'daki trafik kazaları MOBESE'de
Hatay'daki trafik kazaları MOBESE'de
Hatay'da meydana gelen bazı trafik kazaları, MOBESE kameralarınca kaydedildi.
AA
78 metrelik künefe 20 dakikada tükendi
Gündem
78 metrelik künefe 20 dakikada tükendi
Hatay'ın ana vatana katılışının 78. yıl dönümü dolayısıyla Büyükşehir Belediyesince düzenlenen kutlama etkinlikleri kapsamında 78 metre uzunluğundaki künefe vatandaşlara ikram edildi. Atatürk Caddesi'nde yapılan etkinlikte caddeye getirilen yarım metre eninde, 78 metre uzunluğundaki künefeye Hataylılar büyük ilgi gösterdi.
IHA
Fırtına obüsü Hatay'da
Fırtına obüsü Hatay'da
Rus uçağının düşürülmesinin ardından Hatay'ın Yayladağı İlçesi'nde askeri hareketlilik artarak devam ediyor. Dün TIR'larla tank sevkiyatı yapılan ilçeye bugün de mobil obüs topu getirildi. Görünümü sade bir tankı andıran uzun namlulu zırhlı aracın, Suriye sınırındaki askeri birliklere takviye olarak götürüldüğü bildirildi. Fırtına obüsünün sevki ilçede kısa süreli heyecan yaşattı.
DHA
Genel Seçim 2018 Hatay genel seçim
  sonuçları!
Genel Seçim 2018 Hatay genel seçim sonuçları!
Genel Seçim 24 Haziran 2018 Hatay Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili Seçim Sonuçları. Seçim 2018 İşte partilerin aldıkları oy sayısı ve çıkardıkları milletvekilleri. Hatay Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu? İşte Hatay Genel Seçim 2018 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları!
Diğer
Hatay
  Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Hatay Seçim
Hatay Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Hatay Seçim
Hatay Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları. Hatay il ve ilçelerinde Cumhurbaşkanlığı seçimi için kimlere ne kadar oy geldi? Cumhurbaşkanlığı Seçim 2018 İşte adayların aldıkları oy sayısı ve oy oranları. Hatay Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu? Tüm detaylarıyla Hatay Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018 Hatay seçim sonuçları sayfamızda.
Diğer
Seçim 2019 | Hatay Antakya Yerel Seçim
  Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 | Hatay Antakya Yerel Seçim Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 Hatay Antakya seçim sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçlarında hangi parti öne geçti Hatay Antakya ilçesinde partilerin oy oranları, canlı seçim sonuçları ve sandık sonuçları. Hatay Antakya belediye başkanlığı seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak seçim sonuçları sayfasında!
Yeni Şafak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.