ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Bu hafta 11 film vizyona girecek
Hayat
Bu hafta 11 film vizyona girecek

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 4'ü yerli 11 film vizyona girecek. Gazeteci Coşkun Çokyiğit'in senaryosunu kaleme aldığı; Demir Karahan, Melis Cemre Çınar, Fatih Ayhan, Levent Sülün, Güner Özkul, Kimya Gökçe Aytaç ve Ömür Gedik'in rol aldığı "İçimdeki Hazine" izleyici ile buluşacak.

AA
Kalemini ve 
vicdanını 
kirletmemiş 
bir yazar
Hayat
Kalemini ve vicdanını kirletmemiş bir yazar
Tarık Buğra’nın yazar olarak her zaman inandığı doğruların peşinden gittiğini söyleyen eşi Hatice Buğra, “Yazdıklarından bir an bile pişman olmamış, dürüst ve namuslu bir insan, kalemini ve vicdanını kirletmemiş bir yazar olarak huzur içinde yaşamıştır” dedi.
Yeni Şafak
Vicdanını kirletmemiş bir yazar
Hayat
Vicdanını kirletmemiş bir yazar
Yeni Şafak Kitap, Tarık Buğra’nın yüzüncü yaşına özel bir dosyayla bugün bayilerdeki yerini aldı.
Yeni Şafak
Gazeteciliğim hamallığım oldu
Hayat
Gazeteciliğim hamallığım oldu
Tarık Buğra’nın lise yıllarından itibaren en büyük hayali yazar olmaktır. Hayalinin peşinde koşan ve yazdığı Küçük Ağa romanıyla bu başarıyı yakalayan Buğra aynı zamanda Babıali’de de 45 yılını geçiren bir gazetecidir. Ama o gazetecilik mesleğini hiçbir zaman benimsemez ve şöyle der: “Gazeteciliğim benim hamallığım oldu köşe yazarlığı dahil ve edebiyatçılığıma mecburi ihanetim oldu.”
Yeni Şafak
Her yönüyle 
Tarık Buğra
Hayat
Her yönüyle Tarık Buğra
Doğumunun 100. yılında usta yazar Tarık Buğra’yı Beşir Ayvazoğlu, İnci Enginün, Erol Kılınç, Ebru Burcu Yılmaz, Faruk Şüyün ve Yağmur Tunalı farklı yönleriyle anlatıyor.
Yeni Şafak
10 yıl sonra
10 yıl sonra
Dünya geride bıraktığımız bir 15 Eylül'ü daha, küresel çaptaki malum ekonomik depremin tetiğinin çekildiği gün olarak hatırladı. Bundan 10 yıl evvel Lehman Brothers'ın batmasına göz yumulan o kara gün, ABD konut piyasasında baş gösteren bozulma sürecinde ipin koptuğu nokta olmuş ve sıra dışı bir paniğe yol açmıştı. Kelebek etkisi misali hem yaralı sektörlerin hem de ABD'nin dışına hızla yayılan finansal kriz, daha evvel yaşanmışlardan farklı nevi şahsına münhasır yapısıyla, alemi modern bir durulmanın içine sürüklemişti.
Yeni Şafak
TEM'de tankere arkadan çarptı: 2 yaralı
Gündem
TEM'de tankere arkadan çarptı: 2 yaralı
TEM Otoyolu Düzce Bolu Dağı tünelleri çıkışında meydana gelen kazada, kontrolünü kaybeden araç, arıza şeridinde bekleyen tankere arkadan çarptı. Kazada 2 kişi yaralandı.
IHA
Bodrum’da yolcu minibüsü devrildi: 16 yaralı
Gündem
Bodrum’da yolcu minibüsü devrildi: 16 yaralı
Muğla’nın Bodrum ilçesinde bir yolcu minibüsünün devrilmesi sonucu 1’i ağır olmak üzere 16 kişi yaralandı.
IHA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.