PKK Suriye'de yine
çocuk kaçırdı
Dünya
PKK Suriye'de yine çocuk kaçırdı
PKK Suriye’de yine çocuk kaçırdı. Terör örgütü PKK, son 1 haftada Haseke’nin Amuda ilçesinde 15 ve 16 yaşlarındaki Hediyye Abdürrahim Anter, Evin Celal Halil ve Ayana İdris İbrahim adlı 3 kızı kaçırdı. Çocuklarının peşine düşen aileler, işkence yapan teröristlerin kızları Haseke’deki sözde eğitim kamplarına götürdüğünü belirtiyor
Yeni Şafak
FETÖ'cü Enes Kanter CIA Direktörü ile görüştü: Arkadaşlığın için teşekkür ederim
Dünya
FETÖ'cü Enes Kanter CIA Direktörü ile görüştü: Arkadaşlığın için teşekkür ederim
FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in manevi oğlu Enes Kanter Freedom, ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatının (CIA) Direktörü William J. Burns ile görüştü. Görüşme sırasında çekilen bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan FETÖ'cü Kanter, "Harika bir sohbet gerçekleştirdik. Arkadaşlığın için teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.
Yeni Şafak
CIA’in kanatları altında zevzeklik
Tamer Korkmaz
CIA’in kanatları altında zevzeklik
Fetullah putuna tapan “kan ter” içindeki kaçak Enes, Bunak Joe Biden’ın CIA Başkanı yaptığı William Burns ile fotoğraf çektirmiş…Bir etkinlikte bir araya geldiği CIA Direktörü ile “Harika bir sohbet gerçekleştirdiğini” söylüyor ve de Burns’e “Arkadaşlığı için teşekkür ediyor!”CIA’İN GİZLİ KARDİNALİParalel Basketçi Enes Kanter’in Locaefendisi Fetullah, 23 yıldır Pensilvanya’da CIA’in himayesi altında yaşıyor.*-1999’dan da evveliyatı var.Fetullah’ın 1992 yılındaki ilk ABD ziyaretinde görüştüğü Mor...
Abdurrahim Albayrak: "Burak başkanım bu kaosa camiayı kulübü siz soktunuz"
Spor
Abdurrahim Albayrak: "Burak başkanım bu kaosa camiayı kulübü siz soktunuz"
Galatasaray eski İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Galatasaray Başkanı Burak Elmas için yaptığı açıklamada, "Burak başkanım bu kaosa camiayı, kulübü siz soktunuz, siz getirdiniz" dedi.
IHA
Ailesi FETÖ'cü Kanter'i evlatlıktan reddetti
Spor
Ailesi FETÖ'cü Kanter'i evlatlıktan reddetti
FETÖ'nün sosyal medyadaki tetikçiliğini yapan Enes Kanter'i ailesi evlatlıktan reddetti. Oğlunun FETÖ tarafından hipnotize edildiğini söyleyen baba Mehmet Kanter, 'Enes'i başta ben babası ve Kanter aileleri evlatlıktan reddediyoruz. Bir an önce soy ismini değiştirmesini istiyoruz.' ifadelerini kullandı.
Yeni Şafak
Ailesi evlatlıktan reddetti
Dünya
Ailesi evlatlıktan reddetti
FETÖ’nün sosyal medyadaki tetikçiliğini yapan Enes Kanter’i ailesi evlatlıktan reddetti. Oğlunun FETÖ tarafından hipnotize edildiğini söyleyen baba Mehmet Kanter, ‘Enes’i evlatlıktan reddediyoruz. Bir an önce soy ismini değiştirmesini istiyoruz’ dedi. Enes Kanter ise soyadını Gülen olarak değiştirdiğini açıkladı.
Yeni Şafak
Çatı katında panter şoku
Dünya
Çatı katında panter şoku
Fransa'da bir binanın çatı katına tırmanan siyah panter, bina sakinlerince paniğine neden oldu. Yaklaşık 2 saatlik çalışma sonunda sakinleştirici iğneyle vurulan panter, itfaiye ekipleri tarafından ele geçirildi. Panterin Asya ve Afrika'ya ait bir tür olduğu ve Fransa'ya nasıl getirildiğinin araştırıldığı bildirildi. Ele geçirilen panter, hayvanat bahçesine götürüldü.
DHA
İşte TSK'nın yeni helikopteri
Gündem
İşte TSK'nın yeni helikopteri
Her geçen gün gücüne güç katan Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) envanteri de büyümeye devam ediyor. TSK envanterine CH-47 helikopterini de dahil ederek bir kat daha büyüdü. TSK'nın sosyal medya hesabında helikopterle ilgili bir de video yayınlandı. Paylaşımda "Türk Silahlı Kuvvetleri envanterine giren ve Kara Havacılık Komutanlığında görev yapacak olan CH-47 Chinook, çift motorlu askerî nakliye ve ağır yük helikopterinin teslimatı Temmuz 2016'da İzmir'de yapılmış ve uçuşu gerçekleştirilmiştir. Saatteki maksimum hızı 315 km/s'tir. Ana görevi askeri birlik, topçu ünitesi ve mühimmat taşımaktır. Bu helikopter aynı anda 60 personel taşıyabilmektedir" ifadeleri kullanıldı.
Diğer

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.