SSK sorgulama e-Devlet TC no ile - SGK prim gün sayısı öğren
Özgün Haberler
SSK sorgulama e-Devlet TC no ile - SGK prim gün sayısı öğren
SSK sorgulaması hakkındaki açıklamaları buradan görebilirsiniz. Vatandaşlar Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile ilgili tüm bilgilerini e-devlet sistemi üzerinden kolayca sorgulayabiliyor. SSK prim gün sayısı ve prim borcu sorgulamaları da kolayca e-Devlet şifresi ile e-Devlet üzerinden giriş yapılarak öğrenilebiliyor. SGK hizmet dökümü almak ve tüm sorgulamaları yapmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. İşte e-Devlet SGK-SSK sorgulama ve prim gün sayısı öğrenmek için ayrıntılı bilgiler.
Yeni Şafak
TikTok dondurulan hesabı açma: İşte TİKTOK donma dondurma linki
Özgün Haberler
TikTok dondurulan hesabı açma: İşte TİKTOK donma dondurma linki
TikTok dondurma, TikTok hesap silme, TikTok kapatma ya da TikTok’ta dondurulan hesabı yeniden açmak için yapılması gerekenler oldukça basittir. TikTok kısa mobil videolarda lider platformdur. Video paylaşım platformunda oturum açarak profil bilgilerinizin büyük bir kısmına erişebilir ve bunları düzenleyebilirsiniz. TikTok hesabı oluşturmak için: Google Play veya Uygulama Mağazasından TikTok'u indirin. Uygulamayı açın. Sağ alttaki Profil seçeneğine dokunun. Kaydolmak için bir yöntem seçin. Bu yollar izlendiği taktirde bir hesap açılmış olunur. İsterseniz de açmış olduğunu bu hesabınızı dondurabilir ya da dondurduğunuz hesabınızı yeniden aktif hale getirebilirsiniz. TikTok hesabı dondurma, silme, kapatma, işlemlerinin nasıl yapıldığını haberimizde adım adım anlattık.
Yeni Şafak
Bekleyin! Biz de bekliyoruz!
Mustafa Kutlu
Bekleyin! Biz de bekliyoruz!
O tozu dumana katıp gelen var ya!Hani göz gözü görmez olduğunda.Her yanı karanlık bir bulut sardığında!Nasıl bir bulut olmalı ki, kızıldan karaya; yaprak yeşilinden zehir yeşiline dönüyor. Ardından bir deli rüzgâr! Rüzgâr ama nasıl bir rüzgâr? Rüzgâr değil bu bir hışım. Fırtınayı geçmiş boraya dönmüş. Hortum, tayfun derken sıfatlar yetmiyor. Canboğazda düğümlenirken, dil-diş kilitleniyor.Derken bütün bunları.Çeri-çöpü, meyveyi-yaprağı, dalı-gövdeyi kökünden sökülen ağaçları, un-ufak olan koca ka...
‘Hesap Günü’ gelince…
Hayat
‘Hesap Günü’ gelince…
Mustafa Kutlu, yeni kitabı “Hesap Günü”nde pek çok kitabında savunduğu tezleri farklı bir çevrede ve kaygılarla yaşayan farklı bir dizi karakterin üzerinden inşa ediyor.
Yeni Şafak
"Hesap gününde imanlarına talip olacağım"
Gündem
"Hesap gününde imanlarına talip olacağım"
Katıldığı TV programında yaptığı programlardan aldığı ücret hakkında yapılan yorumlara cevap veren ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu:"Söylenen rakamların yanından geçmiyorum, 50 kişilik ekibinin 60 programda aldığı para, bir dizinin bir bölümlük maliyeti kadardır" dedi. Hatipoğlu "Arlanmaz ahlaksızlar. Siz hırsızsınız. Hırsızlar ancak alın teriyle çalışanlar ve bunu paylaşanlar hakkında algı oluşturmaya çalışır. Bunun hesabı sorulacak Allah katında. Beni izletmemek için bu yalanları konuşanların hesap gününde imanlarına talip olacağım" diye konuştu.
Diğer
'Bugünü Yaşa, Yarını Hesapla' kısa filmleri yarışıyor
Hayat
'Bugünü Yaşa, Yarını Hesapla' kısa filmleri yarışıyor
Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği'nin (TSPB) düzenlediği 'Kamera Elinde Geleceğin Cebinde' Kısa Film Yarışması bu yıl üçüncü kez kısa film severlerle buluşacak.
Yeni Şafak
KPSS lisans puan hesaplama: Lisans, önlisans ortaöğretim puanları hesaplama nasıl yapılıyor?
Özgün Haberler
KPSS lisans puan hesaplama: Lisans, önlisans ortaöğretim puanları hesaplama nasıl yapılıyor?
ÖSYM tarafından 31 Temmuz 2022'de düzenlenen daha sonra oturumları iptal edilen KPSS genel yetenek-genel kültür sınavı ile Eğitim Bilimleri oturumları tamamlandı. Sınavların bitmesinden sonra gözle ÖSYM’nin açıklayacağı 2022 KPSS lisans soru ve cevap anahtarlarına çevrilmişti. KPSS genel yetenek-genel kültür ile eğitim bilimleri temel soru kitapçığı diziliminde verilen sınav sorularının tamamı ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden erişime açıldı. KPSS lisans puan hesaplama lisans soru ve cevaplarının açıklanmasından sonra merak edilmekte. Peki KPSS ortaöğretim puan hesaplama nasıl yapılır? KPSS ortaöğretim puan hesaplama kaç soru kaç puan getirir? KPSS puan hesaplama nasıl yapılır? İşte lisans KPSS puan hesaplama.
Yeni Şafak
EYT çıkarsa ne zaman kaç yaşında emekli olurum?
Özgün Haberler
EYT çıkarsa ne zaman kaç yaşında emekli olurum?
EYT son dakika haberleri yoğun bir şekilde takip ediliyor. Sigorta başlangıcı 9 Eylül 1999'dan önce olanlar, EYT'li olarak kabul ediliyor. “Aralıkta veya ocak ayının başında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde olur” açıklamasında bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, "Önümüzdeki aralıkta da emekçilerimizi sevindirecek haberler vereceğiz. Onları enflasyon karşısında ezdirmeyeceğiz." dedi. Emeklilikte yaşa takılanlar da EYT maaş hesabı nasıl yapılacak, son 7 yıl kuralı işleyecek mi? Eylül 1999 sonrası sigortaya girenler borçlanarak EYT’li olur mu? Bağkurluya EYT var mı? EYT’de prim ödeme gün sayısı mı, yaş mı, yoksa yıl mı daha önemli? sorularına cevap aramakta. İşte EYT son durum haberler.
Yeni Şafak

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.