Huawei
Mate 40 Pro, mobil fotoğrafçılıkta açık ara önde
Teknoloji
Huawei Mate 40 Pro, mobil fotoğrafçılıkta açık ara önde
Mobil cihazların görüntüleme sistemlerini analiz eden DxOMark sitesi yayınladığı yeni listede Huawei Mate 40 Pro'ya 136 puan vererek ilk sıraya koydu. Yapılan değerlendirmede Mate 40 Pro'nun bir çok özelliği ile diğer ürünler arasında açık ara önde olduğu belirtildi.
Yeni Şafak
Porsche
design Huawei watch GT 2 resmen tanıtıldı
Teknoloji
Porsche design Huawei watch GT 2 resmen tanıtıldı
Ürün yelpazesini her geçen gün güçlediren Huawei, Porsche Design Wach GT 2'yi tanıttı. Premium segmentte tasarlanan ürün titanyum bağlantı kayışı ile birlikte satışa sunulacak.
Yeni Şafak
Huawei,
Mate 40 ile tüm alışkanlıkları değiştirecek
Teknoloji
Huawei, Mate 40 ile tüm alışkanlıkları değiştirecek
Çinli teknoloji şirketi Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Mate 40' resmi olarak tanıttı. Dünyanın ilk 5 nanometre 5G cipine sahip olan cihaz, fütüristik Space Risn tasarımı ile de dikkatleri üzerine çekiyor.
Yeni Şafak
Huawei'nin yeni telefonu satışta: P Smart 2021'in özellikleri ve fiyatı belli oldu
Teknoloji
Huawei'nin yeni telefonu satışta: P Smart 2021'in özellikleri ve fiyatı belli oldu
Çinli teknoloji şirketi Huawei, yeni amiral gemisi telefonu P Smart 2021'i satışa çıkarıyor. Telefonun özellikleri ve Türkiye fiyatı ise belli oldu. P Smart 2021'in en dikkat çekici özelliklerinden biri hızlı sarj olması ve batarya ömrü.
Yeni Şafak
Huawei, EMUI 11 betayı kullanıma hazırlıyor
Teknoloji
Huawei, EMUI 11 betayı kullanıma hazırlıyor
ABD ile yaşadığı sorunları kendi içerisinde çıkardığı sistemlerle çözen Huawei şimdi de EMUI 11'i kullanıma hazırlıyor. Yapılacak testle birlikte doğrudan kullanıcıların kendisinden geri bildirim alınarak ihtiyaçlara en uygun arayüz sunulacak.
AA
Yeni dünya düzeninin kurucusu: Çin
Dünya
Yeni dünya düzeninin kurucusu: Çin
Dünyanın en büyük radyo teleskopunu, en uzun hızlı tren hattı ağını kuran, uzaya ilk kuantum iletişim uydusunu gönderen, kuantum interneti kurma yolunda hızla ilerleyen Çin, klonlama, embriyo ve kök hücre, virüs araştırmalarında hızla batıyı yakalıyor kimi alanlarda öne geçiyor. Geleceğin 'emperyal gücü' olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen Çin aynı zamada teknoloji markaları üzerinden rakipleriyle istihbarat savaşları yaşıyor. Bu savaşların en önemli aktörlerinden birisi Huwaei. Atlas'ın yeni bölümünde ABD ve Batı liderliğinde, kendi gereksinimlerine uygun biçimde şekillenmiş bir küreselleşmenin hem coğrafyasını hem de kurallarının değişime zorlayan yeni büyük güç Çin'e uzanıyoruz.
Yeni Şafak
Huawei'den, akıllı
dinamik gürültü engelleme teknolojisine sahip FreeBuds Pro
kulaklık
Teknoloji
Huawei'den, akıllı dinamik gürültü engelleme teknolojisine sahip FreeBuds Pro kulaklık
Huawei, gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıkları Huawei FreeBuds Pro'nun tanıtımını gerçekleştirdi. Huawei FreeBuds Pro, dünyanın ilk akıllı dinamik gürültü önleyici kulaklığı olarak Huawei’nin ses ürünleri arasında yeni amiral gemisi koltuğuna oturdu.
Yeni Şafak
Huawei, yeni EMUI 11 arayüzünü duyurdu
Teknoloji
Huawei, yeni EMUI 11 arayüzünü duyurdu
Çinli teknoloji devi Huawei'nin uzun süredir üzreinde çalıştığı sistem EMUI 11 duyuruldu. EMUI 11, Her Zaman Açık Ekran seçenekleriyle kullanıcıların modern sanatı kullanarak ekranlarını kişisel bir yetenekle özelleştirmelerine olanak tanıyor.
AA

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.