Seçim 2019 | Konya Cihanbeyli Yerel Seçim
  Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 | Konya Cihanbeyli Yerel Seçim Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 Konya Cihanbeyli seçim sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçlarında hangi parti öne geçti Konya Cihanbeyli ilçesinde partilerin oy oranları, canlı seçim sonuçları ve sandık sonuçları. Konya Cihanbeyli belediye başkanlığı seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak seçim sonuçları sayfasında!
Yeni Şafak
Seçim 2019 | Ankara Nallıhan  Yerel Seçim Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 | Ankara Nallıhan Yerel Seçim Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 Ankara Nallıhan seçim sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçlarında hangi parti öne geçti Ankara Nallıhan ilçesinde partilerin oy oranları, canlı seçim sonuçları ve sandık sonuçları. Ankara Nallıhan belediye başkanlığı seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak seçim sonuçları sayfasında!
Yeni Şafak
Nihat Doğan 'Özgecan' twiti için ifade verdi
Hayat
Nihat Doğan 'Özgecan' twiti için ifade verdi
Şarkıcı Nihat Doğan, Mersin'de üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın öldürülmesinin ardından yazdığı bir tweet nedeniyle başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi.
AA
Nihat Doğan ifadeye çağrıldı
Gündem
Nihat Doğan ifadeye çağrıldı
Özgecan Aslan için attığı tweet nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan ünlü şarkıcı Nihat Doğan, savcılık tarafından ifadeye çağrıldı.
IHA
Düşürülen İHA hangi ülkeye ait?
Gündem
Düşürülen İHA hangi ülkeye ait?
Genelkurmay Başkanlığı'nın açıkladığı, bugün Suriye sınırında Türkiye hava sahası içerisinde düşürülen mini İnsansız Hava Aracı (İHA) Rus yapımı Orlan-10. Rus yapımı Orlan-10, ilk defa 2014 yılında, Ukrayna'da düşürüldükten sonra gündeme gelmişti.
Diğer
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan taziye mesajı
Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan taziye mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mina'da yaşanan ve 453 hacının hayatını kaybettiği izdihamla ilgili taziye mesajı yayınladı. Erdoğan, mesajında izdihamda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet dilerken, derin bir teessür içinde olduğunu söyledi.
DHA
Savcı Nihat Doğan için karar verdi
Gündem
Savcı Nihat Doğan için karar verdi
Tarsus'ta üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın canice öldürülmesinin ardından attığı tweet nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan türkücü Nihat Doğan için takipsizlik kararı verildi
IHA
Yerli İHA Bayraktar'a hayran kaldılar
Ekonomi
Yerli İHA Bayraktar'a hayran kaldılar
Türkiye'nin yerli üretim İHA'sı Bayraktar TB2 ilk ihraç edildiği Ukrayna'da gerçekleştirilen test uçuşu ile ekiplerden tam not aldı.
IHA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.