Skandal davet
Dünya
Skandal davet
ABD Başkanı Trump’ın Washington’daki otelinde verdiği davete PKK/PYD elebaşılarından İlham Ahmed de katıldı. Ahmed, Türkiye’ye karşı destek isterken Trump, “Güvenli bölgeyi sizin için oluşturacağım. Türklerin katliam(!) yapmasına izin vermeyeceğim” gibi skandal ifadeler kullandı.
Yeni Şafak
İdlib'e saldıralım
Afrin'i bize ver
Dünya
İdlib'e saldıralım Afrin'i bize ver
Esed’in İranlı milislerle saldırıya hazırlandığı İdlib için PKK da topa girdi. El-Muhaberat’ın şefi Ali Memlûk’la Şam’da görüşen PKK’lı İlham Ahmed, “İdlib saldırısına 6 bin kişi göndeririz. Karşılığında Afrin bizim olur” dedi.
Yeni Şafak
İlham Aliyev oyunu kullandı
İlham Aliyev oyunu kullandı
Azerbaycan'da vatandaşlar milletvekillerini seçmek için 5. kez sandık başına gidiyor. Sabah 08.00'da başlayan oylama 19.00'da sona erecek. Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, eşi Mihriban Aliyeva ve ailesi Azerbaycan Parlamento seçimleri için Bakü'de 6 numaralı okulda kurulan sandıkta oyunu kullandı.
IHA
Davutoğlu Azerbaycan'ı ziyaret edecek
Gündem
Davutoğlu Azerbaycan'ı ziyaret edecek
Başbakan Davutoğlu, resmi temaslarda bulunmak üzere Azerbaycan'a gidecek.
AA
Çocuğun resminden al haberi
Hayat
Çocuğun resminden al haberi
Sanat eğitmeni İlhami Savaş, anne babaların çocukların iç dünyasında neler yaşadığını öğrenmesi için onların çizdikleri resimleri inceleyerek fikir edinebileceklerini söylüyor. Savaş, “Çocuklar hislerini ve söyleyemedikleri her şeyi resimle ifade eder” diyor.
Yeni Şafak
Ahmedinejad'ı yıkan ölüm
Dünya
Ahmedinejad'ı yıkan ölüm
Geçtiğimiz gün annesini kaybeden eski İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad, düzenlenen cenaze töreninde duygularına hakim olamayarak bir süre ölen annesinin mezarına girerek yattı.
Diğer
'Özgür basının ilk buluşması'
Dünya
'Özgür basının ilk buluşması'
El Cezire Arapça Televizyonu'nun kıdemli gazetecilerinden Ahmed Mansur, Almanya'da yaklaşık iki gün tutuklanıp sonra serbest bırakılmasında yaşadığı süreci, "Bu basın özgürlüğünün baskı ve tiranlık üzerine kazandığı bir zaferdir. Bu belki de dünya tarihinde, en doğudan en batıya kadar özgür basının baskıcı bir rejim karşısında ilk buluşmasıdır" ifadeleriyle değerlendirdi.
AA
Taziyede Ahmedinejad'a büyük ilgi
Dünya
Taziyede Ahmedinejad'a büyük ilgi
İran eski Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad'ın vefat eden annesi için düzenlediği taziye merasimi seçim mitinglerini aratmadı. İran'ın Kum şehrindeki bir camide yapılan törende, Ahmedinejad'ın tekrar siyasete dönmesine ilişkin mesajlar verildi.
DHA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.