ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Gram altın 238 lira seviyesinde
Ekonomi
Gram altın 238 lira seviyesinde
İstanbul Kapalıçarşı'da gram altın 238 lira seviyesinde işlem görüyor. Kapalıçarşı'da yükselen altın fiyatları sonrası çeyrek altının ne kadar olduğu merak edilen konuların başında yer aldı. Peki İstanbul Kapalıçarşı'da altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Cumhuriyet altını kaç TL? Altın fiyatlarına ilişkin tüm detaylar haberimizde...
AA
Katar'dan Körfez çıkışı: İtibarınızı kaybettiniz
Dünya
Katar'dan Körfez çıkışı: İtibarınızı kaybettiniz
Katar Emiri Temim bin Hamed Al Sani, BM 73'üncü Genel Kurulu'nda yaptığı açıklamada, "Katar'a uygulanan abluka, Körfez İşbirliği Konseyi ülkelerinin itibarını zedelemesine yol açtı. KİK felce uğradı" dedi.
AA
Yıllık 100 liraya kiralık devlet arazisi
Ekonomi
Yıllık 100 liraya kiralık devlet arazisi
Geçtiğimiz haftalarda gündeme gelen Hazine arazilerinin vatandaşa kiralanmasına yönelik düzenlemede kritik detay belli oldu. Uygulama kapsamında yerli üretim için 41,7 milyon metrekare Hazine arazisi kiraya verilecek, değeri 100 bin lira olan bir tarla için yıllık istenen kira değeri ise 100 lira olacak.
AA
Tarımda ‘4.0’
dönüşümü
Ekonomi
Tarımda ‘4.0’ dönüşümü
Tarımda başlatılan dijital dönüşüm çalışmalarının bir ayağı daha hayata geçti. Tarımda ‘4.0 dönemi’ne geçiş kapsamında işbirliği anlaşmasına varılan Tarım Kart sayesinde çiftçiler hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet alacak. PTT işbirliğiyle çıkarılan Tarım Kartlar, Tarım Kredi’ye ortak olan 535 bin çiftçiye ulaştırılacak.
Yeni Şafak
İslam’a adanmış
ömürler anılacak
Gündem
İslam’a adanmış ömürler anılacak
Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nın bu yılki teması, ‘Camiler ve Din Hizmetine Adanmış Ömürler’ olarak belirlendi. Diyanet bu sayede, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştireceği etkinliklerle İslam alemine hizmet eden yüzlerce alim ve hocayı hatırlatacak.
Yeni Şafak
İttifakta anlaşma
Gündem
İttifakta anlaşma
AK Parti ve MHP’nin yerel seçimde işbirliği yapmasına yönelik prensipte anlaşma sağlandı. İki partinin genel başkan yardımcıları Mehmet Özhaseki ve Sadir Durmaz dün bir araya geldi. Görüşmede, Cumhur İttifakı’nın devamı konusunda mutabık kalınırken, detaylar için görüşmelerin heyetler arası sürdürülmesine karar verildi.
Yeni Şafak
1 milyon kişi evine dönecek
Dünya
1 milyon kişi evine dönecek
Suriye kuzeyinde ABD ve PKK, kentleri birer birer harabeye çevirdi. Katliamdan kaçan halkın büyük çoğunluğu Türkiye’ye sığındı. Mazlum Suriyeliler, topraklarının yağmacı teröristlerin elinden kurtarılacağı günü bekliyor. Ankara, Fırat’ın doğusundaki terör bataklığını Dicle’ye dek kurutmakta kararlı...
Yeni Şafak
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ticari savaş vurgusu
Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ticari savaş vurgusu
BM Genel Kurulu'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan,"Ticari anlaşmaların keyfi bir şekilde iptal edilmesi, ekonomik yaptırımların silah gibi kullanılması karşısında hiçbirimiz sessiz kalamayız. Her alanda olduğu gibi ekonomi konusunda da sorumlu hareket edilmesini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.
Yeni Şafak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.