ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Uzmanlar uyardı: İzmir’de daha büyük felaketler olabilir
Gündem
Uzmanlar uyardı: İzmir’de daha büyük felaketler olabilir
İzmir’de aylardır vatandaşları adeta isyan ettiren lağım kokusuna yetkililer halen bir çözüm bulamazken, yetkililerin vurdumduymazlığı vatandaşları çileden çıkardı. Günlük hayatlarındaki rutin işlerini dahi yapamaz duruma gelen vatandaşlara bir kötü haber de uzmanlardan geldi. Konuyu yakından takip eden isimler önlem alınmaması durumunda İzmir’de daha büyük felaketler olabileceğine dikkati çekti. Ayrıca, kentteki lağım kokusunun belediye tarafından derelerin tabanları dahi betonlaştırıldığı için biriken pislikten kaynaklandığı belirtildi.
Yeni Şafak
Avukatları da aynı!
Gündem
Avukatları da aynı!
Darbe girişiminde Akıncı Üssü’ndeki eylemlere ilişkin davaya, sanık avukatının terbiyesizliği damga vurdu. Avukat Ayten İzmirli, müştekiye “İfadeni ezberleyip geldin değil mi, birkaç kelime daha ezberleseydin bari” diye sataştı. Aynı avukat daha önce de müşteki avukatlarına hakaret etmişti.
Yeni Şafak
İzmir'deki pis kokunun asıl nedeni ortaya çıktı
Gündem
İzmir'deki pis kokunun asıl nedeni ortaya çıktı
Son dönemlerde İzmirlileri adeta 'canından bezdiren' kötü koku sorunu kent genelinde tüm etkisiyle devam ediyor. Vatandaşların evlerine giremediği koku nedeniyle Belediye'den farklı açıklamalar gelirken, yetkililer kokunun asıl nedenine ilişkin açıklama yaptı. İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Selahattin Varan, "Su debisi azalınca, çamurlar ve evsel atıklar kanallarda kalıyor. Temizlesinler koku kalmaz" dedi.
AA
Belediye kanalları temizlemiyor
Gündem
Belediye kanalları temizlemiyor
‘Kötü koku’ İzmirlileri canından bezdirdi. Yıllardır çözüme kavuşmayan bu ciddi sorunun, rutin kanal temizliklerinin yapılmamasından kaynaklandığı belirtildi. İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Selahattin Varan, “Su debisi azalınca, çamurlar ve evsel atıklar kanallarda kalıyor. Temizlesinler koku kalmaz” dedi.
Yeni Şafak
İzmirli vatandaş: Kokudan evlerimizde oturamıyoruz
Gündem
İzmirli vatandaş: Kokudan evlerimizde oturamıyoruz
İzmir Büyükşehir Belediyesine ait Çiğli Atık Su Tesisi'nin çevresinde depolanan arıtma çamurlarından ve kanalizasyon altyapısının yetersizliğinden kaynaklandığı ileri sürülen ve zaman zaman kentin büyük kısmında hissedilen kötü koku vatandaşların tepkisini çekiyor. İzmir'de yaşayan Sibel Ünsal konuyla ilgili,'Eve acayip bir koku yayılıyor. Evi bütün gün çamaşır ve temizleme suyuyla temizliyoruz, koku gitmiyor. Kokudan balkonlarda oturulmuyor' diye konuştu
AA
İzmirlilerden tepki: Kokudan evlerimizde oturamıyoruz
Gündem
İzmirlilerden tepki: Kokudan evlerimizde oturamıyoruz
İzmir Büyükşehir Belediyesine ait Çiğli Atık Su Tesisi'nin çevresinde depolanan arıtma çamurlarından ve kanalizasyon altyapısının yetersizliğinden kaynaklandığı ileri sürülen ve zaman zaman kentin büyük kısmında hissedilen kötü koku vatandaşların tepkisini çekiyor.
AA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.