Filmin sonunda Derin Baydın’ı mumyalayıp da saklayacaklar!
Filmin sonunda Derin Baydın’ı mumyalayıp da saklayacaklar!
Bunak Joe Biden’ın genç görünmek için yüzünü gerdirdiği ortaya çıktı: Başka estetik işlemlerden de geçmiş; alnındaki kırışıklıkları botoks ile yok ettirmiş filan…Gazeteci Michael Bender’ın “Açıkçası, Bu Seçimi Biz Kazandık: Trump’ın Nasıl Kaybettiğinin Hikâyesi” adlı kitabında; eski Başkan Trump’ın, Biden’ın yüzünü gerdirdiğini ifşa eden sözleri yer alıyor.Sarı Kovboy Trump, “Koronavirüs nedeniyle geçen yıl sürekli maske taktığı için, Uykucu Joe Biden’ın yüz gerdirme operasyonlarına boşuna para ...
Madagaskar liderine suikast önlendi
Dünya
Madagaskar liderine suikast önlendi
Madagaskar’da devlet başkanı Andry Rajoelina ve üst düzey devlet yetkililerini hedef alan suikast girişimi önlendi. Soruşturma çerçevesinde aralarında iki Fransız vatandaşının da bulunduğu bazı kişiler gözaltına alındı. Madagaskar son bir ayda Haiti ve Mali’den sonra devlet başkanlarına suikast girişiminin yaşandığı üçüncü eski Fransız Sömürgesi ülke oldu.
Yeni Şafak
Madagaskar Devlet Başkanı'na suikast girişimi
Dünya
Madagaskar Devlet Başkanı'na suikast girişimi
Madagascar Devlet Başkanı Andry Rajoelina'nın suikast girişiminden kurtulduğu açıklandı.
Diğer
CHP’den itiraf geldi: Adayımızı
dış güçler
belirleyecek
Gündem
CHP’den itiraf geldi: Adayımızı dış güçler belirleyecek
CHP’li Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, ABD Başkanı Joe Biden’ın “Türkiye’de muhalefeti desteklediğimizi göstermeliyiz” sözlerini akıllara getiren bir açıklama yaptı. CHP’nin cumhurbaşkanı adayının kim olacağına ilişkin bir soruya cevap veren Savaş, “Ulusal ve uluslararası karar vericilerin işaret edeceği bir insanı aday yapacaklar” dedi.
Yeni Şafak
ABD Başkanı Biden, Ürdün Kralı 2. Abdullah ile Beyaz Saray'da bir araya geldi
Dünya
ABD Başkanı Biden, Ürdün Kralı 2. Abdullah ile Beyaz Saray'da bir araya geldi
ABD Başkanı Joe Biden, Ürdün Kralı 2. Abdullah ile Beyaz Saray'da ikili bir görüşme gerçekleştirdi. Biden, Ürdün'ün ülke olarak zor bir coğrafyada bulunduğuna işaret ederek, bölgedeki gelişmeleri Kral 2. Abdullah ile değerlendirmek istediğini kaydetti.
AA
Türkiye-Pakistan ilişkilerinin geleceği
Türkiye-Pakistan ilişkilerinin geleceği
Biden’ın iktidâra gelmesinden sonra dünyâda bâzı mühim dönüşümler hayâta geçmeye başladı. Biden’ın en mühim teşebbüsü NATO üzerinden Avrupa’yı, Rus tehditine karşı korumak bahanesiyle kıskaç altına almak oldu. Baltık’dan Doğu Avrupa’yı kat ederek aşağıya doğru inen ve Yunanistan’da nihâyetlenen bir hat bu. Bu hattın dışında kalan ve Rusya ile Türkiye’yi de içine alan Avrasya coğrafyası ise yüksek tansiyonlu bir gri alan olarak tâyin edilmiş durumda. Karadeniz, Kafkasya bu gerilimli alanın ana kı...
Rusya’dan ABD’ye üs teklifi
Dünya
Rusya’dan ABD’ye üs teklifi
Putin’in, Afganistan konusunda ABD ile koordineli çalışmak istediği ve bunun için Biden’a, Orta Asya’daki Rus askeri üslerini kullanabileceklerini söylediği ortaya çıktı. Rus liderin, Afganistan’ın istikrarsızlaşmasının Rusya’nın güneyinde güvenlik sorununa yol açacağı endişesiyle bu teklifi yaptığı düşünülüyor.
Yeni Şafak
FETÖ'cü İnandı'dan ABD itirafı: 
Joe BIden bizi sattı
Gündem
FETÖ'cü İnandı'dan ABD itirafı: Joe BIden bizi sattı
MİT operasyonuyla Kırgızistan’da yakalanıp, Türkiye’ye getirilen Orhan İnandı, FETÖ’nün ne yapacağını bilemez durumda olduğunu söyledi. Örgütün ABD’de değişen yönetime ve yeni başkan Joe Biden’a bel bağladığını ifade eden İnandı, kısa sürede hayal kırıklığına uğradıklarını itiraf etti. İnandı hakkında örgüte üye olmak suçundan 22 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
Yeni Şafak

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.