ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Riyad tehdit etti misliyle 
karşılık veririz
Dünya
Riyad tehdit etti misliyle karşılık veririz
Riyad yönetimi Kaşıkçı cinayeti nedeniyle gelen tepkiler ve yaptırım çağrılarına sert cevap verdi. Suudi Arabistan’ın resmi haber ajansına bir açıklama yapan yetkili, “Suudi Arabistan olası eylemlere fazlasıyla karşılık verecektir. S. Arabistan ekonomisi dünya ekonomisinde etkili ve hayati rol oynamaktadır” dedi.
Yeni Şafak
TUR 2018’de 5. etap Hodeg’in
Spor
TUR 2018’de 5. etap Hodeg’in

54. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun beşinci etabını Quick-Step Floors takımından Kolombiyalı Alvaro Jose Hodeg kazandı.

Yeni Şafak
Boş tehdit
Dünya
Boş tehdit
Cemal Kaşıkçı cinayetinin altından Suudi rejiminin çıkması halinde Riyad’a ‘ağır ceza’ vereceğini iddia eden Donald Trump, bu ülkeyle yaptığı 110 milyar dolarlık silah anlaşmasının hiçbirinden geri adım atmadı. Trump’ın oğlu ise Kaşıkçı’yı terörist gibi göstermeye çalıştı.
Yeni Şafak
Dünyanın en çok izlenen 10 filmi
Hayat
Dünyanın en çok izlenen 10 filmi

Binlerce mükemmel film var elbette ama hangisini mutlaka izlemek gerektiğine karar vermek çok zor. IMDB’nin verilerine göre gelmiş geçmiş en çok izlenen filmleri sizin için sıraladık. Bu listede dikkat çeken esas şey, Titanic hariç tüm filmlerin son on yıl içinde çekilmiş olması.

Yeni Şafak
Avustralya’dan kahraman Türk'e ödül
Hayat
Avustralya’dan kahraman Türk'e ödül
Avustralya’daki bir alışveriş merkezinde kalbi duran 17 yaşındaki Jaidyn Calleja'yı kalp masajı yaparak hayata döndüren Türk kökenli güvenlik görevlisi Candan Baykan, kahramanlık ödülüne layık görüldü.
AA
Kök hücreden retina üretildi
Teknoloji
Kök hücreden retina üretildi
ABD'de bilim adamları, laboratuvarda, bazı görme bozukluklarının tedavisine yönelik kök hücrelerden insan retinası üretti.
AA
Yeni soğuk savaş!
Dünya
Yeni soğuk savaş!
Trump yönetimi Çin’e yönelik sertlik politikasını ekonomik alandan siyasi sahaya genişletti. ABD tarihinde ilk kez yurt dışında yaşayıp ajanlıkla suçlanan bir kişi Washington tarafından teslim alındı. Çin Ulusal Güvenlik Bakanlığı yetkilisi Yanjun Xu, Belçika tarafından ABD’ye ekonomik casusluk suçlamasıyla teslim edildi.
Yeni Şafak
Bennett zirveyi bırakmadı
Spor
Bennett zirveyi bırakmadı
54. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun Fethiye-Marmaris etabını Bora Hansgrohe takımından Sam Bennett kazandı. Bir önceki etabın da galibi olan Bennett, 3 saat 16 dakika 27 saniyelik performansıyla yarışı ilk sırada tamamlayarak turkuaz mayoyu giymeye devam edecek.
Yeni Şafak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.