ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Cesur yürekli dilenci kız bıçaklı kapkaça engel oldu
Gündem
Cesur yürekli dilenci kız bıçaklı kapkaça engel oldu
Şanlıurfa'da kapkaççının çantasını almaya çalıştığı kadına bıçakla saldırma anı ve dilenci bir kızın kadını kurtarması kameralara yansıdı. Görüntülerde, parktaki bir banka oturan genç bir kadın, tam kalkıp giderken onu gözetleyen bir kapkaççının saldırısına uğruyor. O anda bölgeden geçenlerden para isteyen dilenci bir kız kadına yardım ederek kapkaççı ile boğuşmaya başlıyor. Kaçmaya çalışan şahıs bölgede görev yapan sivil polislerin kovalamacası sonucu yakalandı.
IHA
Metrobüste korkunç pusu: Çantayı almak için dakikalarca beklediler
Gündem
Metrobüste korkunç pusu: Çantayı almak için dakikalarca beklediler
Kadıköy'de metrobüs durağında bir kadının çantasını kapkaç yapan zanlılar saniye saniye kameralara yansıdı. Görüntülerde, iki erkek şahıs metrobüs durağının merdivenlerinde oturarak bekliyorlar. Sırt çantalı bir genç kadını farkeden zanlılardan biri kaçarken diğeri ise kadının merdivenden inmesiyle birlikte çantasını kaparak uzaklaşıyor. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Güven Timleri Şube Müdürlüğünce yakalanan zanlılar sevk edildikleri mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
IHA
Cep telefonun
kötüymüş geri al
Gündem
Cep telefonun kötüymüş geri al
Adana’da Gül Şimşek’ten çaldıkları cep telefonunu beğenmeyince geri dönen motosikletli kapkapçılar, “Cep telefonun da çok kötüymüş, bunu geri al” diyerek kendisine iade etti. Şimşek’in ihbarıyla oluşturulan özel ekip tarafından yakalanan kapkaççılardan 2’si tutuklandı.
Yeni Şafak
Çaldıkları telefonu beğenmeyip geri getirdiler
Gündem
Çaldıkları telefonu beğenmeyip geri getirdiler
Adana'da motosiklet ile giderken kadının elindeki telefonu ve cüzdanı hırsızlar tarafından çalındı. Motosikletle biraz ilerleyen hırsızlar ani bir kararla dönüp mağdur kadının yanına yeniden geldi ve "Cep telefonun da çok kötüymüş bunu geri al, bu para etmez" deyip telefonu geri verdi.
IHA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.