Karabük Referandum Sonuçları  Karabük Seçim Sonucu
Karabük Referandum Sonuçları Karabük Seçim Sonucu
Karabük 16 Nisan Referandum Karabük seçim Sonuçları ne durumda? Sonuçlarda evet - hayır oranı ne? Karabük ilinde evet mi hayır mı çıktı? Karabük Referandum seçim sonuçları Yenişafak Karabük seçim 2017 sayfasında
Diğer
Karabük’te yarın okullar tatil mi? 5 günlük Karabük hava durumu
Karabük’te yarın okullar tatil mi? 5 günlük Karabük hava durumu
Karabük’te yarın okullar tatil mi? sorusunun cevabı haberimizde. Karabük'te sabah saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitim yapılan okullar yarım gün tatil edildiği son dakika Karabük yerel haberleri arasında yer alıyor. İşte 5 günlük Karbabük hava durumu...
Diğer
Seçim 2019! Karabük Yerel Seçim ve Meclis Seçimi Sonuçları
Seçim 2019! Karabük Yerel Seçim ve Meclis Seçimi Sonuçları
Seçim 2019 Karabük Seçim Sonuçları ve Meclis seçimi sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019'da seçim sonuçlarında hangi partiler öne geçti Karabük ilinde partilerin oy oranları ve sandık sonuçları ve Meclis seçimi sonuçları. Karabük Yerel seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak seçim sonuçları sayfasında.
Yeni Şafak
Karabük Seçim 2018 Genel Seçim Sonuçları
Karabük Seçim 2018 Genel Seçim Sonuçları
Seçim 2018 Karabük Seçim Sonuçları ne durumda? 24 Haziran 2018'de sonuçlarda hangi partiler öne geçti Karabük ilinde partilerin oy oranları ve sıralamaları değişti mi? Karabük Genel Seçim sonuçları en hızlı şekilde Yenişafak seçim sonuçları sayfasında!
Diğer
Karabük'te ayı mezar açtı
Karabük'te ayı mezar açtı
Karabük'ün Ovacık İlçesi'ne bağlı Sülük Köyü'nde 74 yaşındaki Hasan Bağıran'ın cenazesinin, ayı tarafından mezarından çıkarıldığı ileri sürüldü. Cenaze kaybolurken, mezarın etrafında ayıya ait ayak izleri ve tüyleri bulundu.
Diğer
Genel Seçim 2018 Karabük genel seçim
  sonuçları!
Genel Seçim 2018 Karabük genel seçim sonuçları!
Genel Seçim 24 Haziran 2018 Karabük Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili Seçim Sonuçları. Seçim 2018 İşte partilerin aldıkları oy sayısı ve çıkardıkları milletvekilleri. Karabük Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu? İşte Karabük Genel Seçim 2018 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları!
Diğer
Karabük'te tek katlı ev çöktü: 2 yaralı
Karabük'te tek katlı ev çöktü: 2 yaralı
Karabük'ün Safranbolu İlçesi'nde, tek katlı evin odasında meydana gelen çökmede 85 yaşındaki Saadet Şengül ile engelli kızı 43 yaşındaki Fatma Şengül, bodrum kata düşerek yaralandı.
DHA
Dünyanın en uzun kızı oy kullandı
Dünyanın en uzun kızı oy kullandı
Karabük'ün Safranbolu İlçesi'nde, geçen yıl 2 metre 13.5 santim boyuyla dünyanın 18 yaş altı en uzun boylu kızı olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na giren Rumeysa Gelgi, ilk kez oy kullandı.
DHA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.