Kars’taki çocuk ölümleri Finlandiya’da aydınlandı
Hayat
Kars’taki çocuk ölümleri Finlandiya’da aydınlandı
Kars’ta yaşayan Güler Ailesi’nin 4 çocuğundan 3’ünün ani ölümüyle ilgili esrar Finlandiya’daki laboratuvarda çözüldü. 5 aylık Gözde Güler’in kanı üzerinde yapılan incelemelerde minik kızın ani ölümüne kalpteki büyümenin neden olduğu ortaya çıktı. Tanıyı kesinleştirmek için anne ve babanın genleri de incelenecek
Diğer
Kars Seçim 2018 Genel Seçim Sonuçları
Kars Seçim 2018 Genel Seçim Sonuçları
Seçim 2018 Kars Seçim Sonuçları ne durumda? 24 Haziran 2018'de sonuçlarda hangi partiler öne geçti Kars ilinde partilerin oy oranları ve sıralamaları değişti mi? Kars Genel Seçim sonuçları en hızlı şekilde Yenişafak seçim sonuçları sayfasında!
Diğer
Kars'ta yarın okullar tatil mi? 15 Aralık okullar tatil mi?
Kars'ta yarın okullar tatil mi? 15 Aralık okullar tatil mi?
Kars'ta yarın okullar tatil mi? Etkili olan kar yağışları nedeniyle öğrenciler zor anlar yaşarken okulların tatil olup olmadığı merak ediliyordu. Peki Kars'ta 15 Aralık okullar tatil mi?
AA
İzmir Karşıyaka Yerel Seçim
  Sonuçları 2019
İzmir Karşıyaka Yerel Seçim Sonuçları 2019
Seçim 2019 İzmir Karşıyaka seçim sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçlarında hangi parti öne geçti İzmir Karşıyaka ilçesinde partilerin oy oranları, canlı seçim sonuçları ve sandık sonuçları. İzmir Karşıyaka belediye başkanlığı seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak seçim sonuçları sayfasında!
Yeni Şafak
MHP Kars'ta seçim sonuçlarına itiraz etti
MHP Kars'ta seçim sonuçlarına itiraz etti
Cumhur İttifakı'nın MHP'li Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik, Kars'taki 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonuçlarına itiraz etti.
AA
Mert Aydın davasında karar açıklandı
Gündem
Mert Aydın davasında karar açıklandı
Erzurum 1. Ağır Ceza Mahkemesi, Kars'ta kaybolduktan sonra cesedi eski bir tabyada bulunan 9 yaşındaki Mert Aydın'ın öldürülmesiyle ilgili davanın gerekçeli kararını açıkladı.
AA
Kars Referandum Sonuçları  Kars Seçim Sonucu
Kars Referandum Sonuçları Kars Seçim Sonucu
Kars 16 Nisan Referandum Kars seçim Sonuçları ne durumda? Sonuçlarda evet - hayır oranı ne? Kars ilinde evet mi hayır mı çıktı? Kars Referandum seçim sonuçları Yenişafak Kars seçim 2017 sayfasında
Diğer
Genel Seçim 2018 Kars genel seçim
  sonuçları!
Genel Seçim 2018 Kars genel seçim sonuçları!
Genel Seçim 24 Haziran 2018 Kars Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili Seçim Sonuçları. Seçim 2018 İşte partilerin aldıkları oy sayısı ve çıkardıkları milletvekilleri. Kars Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu?. İşte Kars Genel Seçim 2018 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları!
Diğer

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.