ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Erdoğan: Reformlara imza atmak cesaret işidir
Gündem
Erdoğan: Reformlara imza atmak cesaret işidir
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabataş Lisesi'nde 2018-2019 eğitim öğretim yılı açılış töreninde konuştu. Erdoğan, "Eğitim gibi vatandaşın hayatını doğrudan ilgilendiren konularda reformlara imza atmak sadece vizyon değil, aynı zamanda cesaret işidir. Diğer meselelerde olduğu gibi eğitim meselesinde de asla 'böyle gelmiş böyle gider' kolaycılığına kapılmadık" dedi.
AA
İdlib krizi çözüldü
Dünya
İdlib krizi çözüldü
Soçi zirvesinden İdlib’deki sivilleri ve tüm dünyayı rahatlatan kararlar çıktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Putin, ateşkesin sürmesi ve müdahale olmaması için mutabakata vardı. Muhalifler ile rejim arasında 15-20 kilometrekarelik alanda silahsızlanma hattı kurulacak.
Yeni Şafak
18 milyon öğrenci
sınıfları doldurdu
Gündem
18 milyon öğrenci sınıfları doldurdu
18 milyon öğrenci ve 1 milyona yakın öğretmen ilk ders zilinin çalması ile birlikte ders başı yaptı. Yeni eğitim yılı açılış programında konuşan TBMM Başkanı Binali Yıldırım, “Çocuklarımızı, gençlerimizi, bilgi toplumunun ihtiyaçlarına göre yetiştirmeliyiz. Ancak bunu yaparken kendi ruh kökümüzden asla kopamayız. Maneviyatı tam, milli hisleri güçlü nesiller geleceğin en başarılı nesilleri olacaktır” diye konuştu.
Yeni Şafak
Başkan Erdoğan: İdlib silahsızlandırılacak
Dünya
Başkan Erdoğan: İdlib silahsızlandırılacak
Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüşen Başkan Erdoğan, İdlib konusunda mutabatakatın sağlandığını açıkladı. Erdoğan, "İdlib'de muhalifler bulundukları alanda kalmaya devam edecek. Silahsızlandırılacak bölgede Rusya ve Türkiye koordineli devriye faaliyeti yapacak" ifadelerine yer verdi. Rus lider Putin ise, "Biz Suriye'deki durumu detaylı bir şekilde ele aldık. Ateşkes konusunda ortak bir çalışma gerçekleştiriyoruz, yaşam koşullarının iyileştirilmesi için adımlar atıyoruz" dedi.
AA
İtalyanları korkutan bir yiğit: Ömer Muhtar
Dünya
İtalyanları korkutan bir yiğit: Ömer Muhtar
Libya'da sergilediği direnişle dünya çapında tanınan Ömer Muhtar'ın 16 Eylül 1931'de işgalci İtalya güçleri tarafından idam edilişinin üzerinden 87 yıl geçti. Savaşlardaki başarılarıyla "Çöl Aslanı" lakabını alan Muhtar, ilerlemiş yaşına rağmen İtalya'ya karşı 22 yıllık mücadelesi boyunca birçok işgal valisini mağlubiyetlerle ülkesine geri gönderdi. İtalyan güçleri tarafından Slunta savaş esirleri kampında çıkarıldığı sözde mahkemede idama mahkum edilen Muhtar, 16 Eylül 1931'de şehit edildi.
AA
Cuma Mesajları: 14 Eylül anlamlı kısa resimli cuma mesajları!
Cuma Mesajları: 14 Eylül anlamlı kısa resimli cuma mesajları!
Cuma mesajları: Anlamlı, kısa, resimli, güzel cuma mesajları haberimizde. Kur'an'da Cuma Suresi 9.ayette buyrulduğu üzere, Cuma ezanıyla namaza çağrıldığınızda her şeyi bırakın namaza koşun çağrısı yapılmıştır. Faziletli ve bereketli bu günde Müslümanlar birbirlerine iyi dileklerini ve dualarını cuma mesajları yoluyla iletiyorlar. İşte 14 Eylül 2018 cuma mesajları...
Diğer
14 Eylül Cuma mesajları! Güzel ve resimli Cuma mesajları, sözleri!
14 Eylül Cuma mesajları! Güzel ve resimli Cuma mesajları, sözleri!
Özenle hazırlanmış Cuma mesajlarını sizler için hazırladık. Bugün camiler dolacak ve taşacak. Bir yandan da vatandaşlar bu özel günün önemini Cuma mesajlarını ile dile getiriyor. Sizlere sunacağımız resimli, anlamlı ve kısa Cuma mesajları ile sevdiklerinize en güzel mesajları gönderebilirsiniz. İşte bizim tarafımızdan seçilmiş 31 Ağustos'a özel Cuma mesajları ve sözleri.
Diğer
Burak'ın kadro dışı kalması söz konusu değil
Spor
Burak'ın kadro dışı kalması söz konusu değil
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, basının karşısına çıktı. Burak Yılmaz konusunda açıklamalarda bulunan Ağaoğlu, golcü futbolcunun kadro dışı kalması yönünde bir şeyin söz konusu olmadığını ifade etti.
Yeni Şafak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.