16 gazeteciden Kılıçdaroğlu'na suç duyurusu
Gündem
16 gazeteciden Kılıçdaroğlu'na suç duyurusu
"Diliniz Kaba Vicdanınız Taş" başlıklı köşe yazısı yazan 16 gazeteci, grup toplantısındaki konuşmasında kendilerine hakaret ettiği gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.
AA
Kılıçdaroğlu gidiyor
Kılıçdaroğlu gidiyor
25'in dönem milletvekili genel seçimlerinde oy kullanma süresi tamamlandı. Oy verme işleminin sona ermesinin ardından sandıkların yüzde 93'ü açıklandı. Açılan sandıklara göre CHP'nin oy oranı yüzde 25. Hedeflerinin yüzde 35 olduğunu açıklayan Kılıçdaroğlu,partisinin oy oranının 26'nın altına düşerse istifa edeceğini açıklamıştı.
Yeni Şafak
Kılıçdaroğlu istifa edecek mi
Kılıçdaroğlu istifa edecek mi
25'in dönem milletvekili genel seçimlerinde oy kullanma süresi tamamlandı. Oy verme işleminin sona ermesinin ardından sandıkların yüzde 68'i açıldı. Açılan sandıklara göre ikinci partinin oy oranı yüzde 24.
Yeni Şafak
Kılıçdaroğlu mazbatasını aldı
Gündem
Kılıçdaroğlu mazbatasını aldı
29 Mart'ta yapılan ön seçime İzmir 2. Bölgeden girerek büyük farkla en çok oyu alan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, mazbatasını düzenlenen törenle aldı.
IHA
Ağabeyimi de kandırmışlar!
Gündem
Ağabeyimi de kandırmışlar!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, “Aydın’daki FETÖ’cülerin temizlenmesi” amacıyla Söke’den Didim’e yürüyüşe başladı. Kardeş Kılıçdaroğlu’nun “FETÖ’cüler ağabeyimi de kandırmışlar” pankartı dikkat çekti.
Yeni Şafak
Tavlada hünerlerini sergiledi
Gündem
Tavlada hünerlerini sergiledi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Denizli'de üniversite öğrencilerinin ağırlıkta olduğu kafelere çat kapı ziyaretlerde bulundu. Gençlerle tavla oynayıp sohbet eden Kılıçdaroğlu, "Gençlerle beraber olmak dünyanın en güzel şeyi. Keşke hepimiz genç olsak" dedi.
DHA
Kılıçdaroğlu böyle çark etti!
Kılıçdaroğlu böyle çark etti!
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu PKK'ya yakınlığıyla bilinen İMC TV'de katıldığı programda anayasanın değiştirilemez ilk üç maddesinin değişikliğine bile evet dediklerini söyledi. Oysa aynı Kılıçdaroğlu 2013 yılında bir mitingde yaptığı konuşmada Anayasa'nın ilk 4 maddesinin kendileri için kırmızı çizgi olduğunu ve asla tartışılamayacağını söylemişti. İki konuşmayı izleyenler bu çark ediş karşısında "Hangi Kılıçdaroğlu doğru söylüyor?" sorusunu sormadan edemedi.
Diğer
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a hakaret
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a hakaret
CHP parti meclisi toplantısı Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı. Kılıçdaroğlu toplantı sonrası Suriye sınırında Rus uçağının düşürülmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu: “İki başlı devlet yönetimi olmaz. Düşürülen bir uçak dolayısıyla arka arkaya açıklamalar yapılıyor, biri diğerini yalanlayan açıklamalar. Nereden? Kaçak Saray'dan. Bir bekle kardeşim ya, bir bekle ya. Bir cümleyi kullanmıştım ve çok alınmışlardı; “Her şeye maydanoz olan kişi cumhurbaşkanlığı yapamaz” diye" dedi.
DHA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.