ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Antalya'da orman yangını
Gündem
Antalya'da orman yangını
Antalya'nın Kemer ilçesinde orman yangını çıktı. Yangına, Antalya Orman Bölge Müdürlüğüne ait arazöz ve orman işçileri ile müdahale ediliyor. Bölgeye zehirlenmelere karşı çok sayıda ambulans sevk edildi.
AA
Pazarda esnaf değil öğrenciler tezgah açtı
Teknoloji
Pazarda esnaf değil öğrenciler tezgah açtı
Aydın’da düzenlenen ‘TÜBİTAK 4007 Astronomi ve Stem Bilim Şenliği’nde öğrencilerin yaptığı birbirinden farklı projeler, büyük beğeni topladı. Uçan halıdan yazılım sistemlerine kadar birçok alanda çalışmalar üreten öğrenciler, kendilerine hayran bıraktı.
IHA
Her ihlale ayrı ceza
Gündem
Her ihlale ayrı ceza
Kara yollarında yaşanan trafik ihlallerine karşı İBB tarafından kurulan Elektronik Denetleme Sistemi’nin (EDS) kapsamı genişliyor. İçişleri Bakanlığı’na sunulan plan uyarınca, sürücüye birden fazla kural ihlali için ayrı ceza verilebilecek
Yeni Şafak
9 terörist
öldürüldü
Gündem
9 terörist öldürüldü
Savunma sanayiindeki millileşme teröre büyük darbe vurdu. Özellikle yerli İHA ve SİHA'lar teröristlere nefes aldırmıyor. Sıcak çatışmalar ve hava harekatları ile aranan listesindeki elebaşları öldürülen PKK'da korku ve çaresizlik hakim.
Yeni Şafak
Okulun ilk günü
Okulun ilk günü
Türkiye’de yaz tatilinin sona ermesiyle yeni eğitim öğretim sezonu bugün itibariyle başladı. Sabahın erken saatlerinden velilerin telaşı başladı. İşte okulun ilk günü...
IHA
Ünlü oyuncu yoğun bakımda
Hayat
Ünlü oyuncu yoğun bakımda
Yeşilçam'ın emektar isimlerinden 76 yaşındaki ünlü oyuncu Sevda Ferdağ, evinde rahatsızlanınca hastaneye kaldırıldı.
Diğer
Bu çay ocağında strese yer yok
Hayat
Bu çay ocağında strese yer yok
Isparta'da işletmeci Ramazan Akden, "moral istasyonu" adını verdiği çay ocağına gelenlere günün stresinden kurtarmak için saz, keman, darbukadan oluşan mini "orkestra" eşliğinde hem türkü söylüyor hem de çay dağıtıyor.
AA
Su kemeri sanılıyordu bazilika çıktı
Hayat
Su kemeri sanılıyordu bazilika çıktı
Bu yıl başlayan kazılarda toprağın 50 santimetre altından 2 bin yıllık Roma dönemi kalıntılarının çıktığı Gümüşhane’nin Kelkit ilçesindeki Satala Antik Kenti’nde yıllardır su kemeri diye bilinen yapının aslında 6. yüzyıla tarihlendirilen bir bazilika olduğu ortaya çıktı.
IHA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.