ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Yunanistan karıştı
Dünya
Yunanistan karıştı
Yunanistan'da ırkçı karşıtı gösteriler sırasında olaylar çıktı. Pire'deki Altın Şafak Partisi ofisine yakın bölgede polis barikatını aşmak isteyen yüzleri maskeli kişilerin taş ve molotofkokteyli atması üzerine çevik kuvvet ekipleri göz yaşartıcı gaz ile karşılık verdi.
AA
Kia Stonic Türkiye’de satışa çıktı
Teknoloji
Kia Stonic Türkiye’de satışa çıktı
Kia’nın B segmentinde yer alan crossover modeli Stonic, Türkiye’de satışa çıktı. Giriş seviyesi 1.4 litrelik benzinli motor seçeneğiyle satışa sunulan Kia Stonic, 123 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla alıcısını bekliyor. Kia Stonic fiyatı ve teknik özellikleri haberimizde.
Yeni Şafak
Uyuyan devi uyandırdılar
Ekonomi
Uyuyan devi uyandırdılar
Türkiye ‘ye en fazla doğrudan yabancı yatırıma sahip ülke olan Hollanda, Türkiye’deki ekonomik gelişmeleri yakından takip ediyor. Devlet televizyonu ABD ile yaşanan kriz sonrası Türkiye’ye geldi. İş dünyası ile görüşen kanal yetkilileri iş dünyasının “kriz uyuyan devi uyandırdı” mesajı ile geri döndü.
Yeni Şafak
Turkcell ile Nokia
5G işbirliği yaptı
Ekonomi
Turkcell ile Nokia 5G işbirliği yaptı
Turkcell ile Finli teknoloji markası Nokia, gelecek nesil iletişim teknolojilerini birlikte geliştirmek üzere iş birliği anlaşması yaptı.
Yeni Şafak
Yastık altına
tahvil ihracı
Ekonomi
Yastık altına tahvil ihracı
Yastık altındaki altınların ekonomiye kazandırılması amacıyla altın tahvili ve altına dayalı kira sertifikası talep toplama işlemleri ve ihracı yapılacak. İlk etap 10-14 Eylül'de gerçekleşiyor. Talep toplama dönemini takip eden hafta çarşamba günleri yatırımcıların hesaplarına aktarılan senetler, yatırımcısına her 6 ayda bir altın fiyatına endeksli yüzde 1,20 getiri sağlayacak.
Yeni Şafak
Turkcell ve Nokia’dan 5G için işbirliği
Teknoloji
Turkcell ve Nokia’dan 5G için işbirliği
Turkcell ile Nokia, 5G alanında önemli iş birliğini açıkladı. Yeni teknolojilerin geliştirilmesi için bir araya gelen iki şirket, Turkcell şebekesinde, 5G teknolojisiyle nesnelerin interneti, akıllı araç teknolojileri, e-sağlık ve otomasyon alanında kapsamlı çalışmalar yapacak.
IHA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.