ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Önceliğimiz Türkiye'nin bekası olmalı
Hayat
Önceliğimiz Türkiye'nin bekası olmalı
Piyanist Tuluyhan Uğurlu, ABD'nin Türkiye ekonomisini hedef alan girişimlerine tepki gösterdi. Başarılı sanatçı, kültür sanat camiasındaki bazı kişilerin yaşanan duruma ilişkin net bir tavır sergilemediklerinin altını çizerek, "Önceliğimiz Türkiye'nin bekası olmalı" ifadelerini kullandı.
AA
Cezası kesildi
Gündem
Cezası kesildi
15 Temmuz hain darbe girişiminde Harp Akademileri Komutanlığı'ndaki faaliyetleri ile dönemin Akademi Komutanı Korgeneral Tahir Bekiroğlu'nun kaçırılarak cezaevine konulmasına ilişkin davada yargılanan eski pilot üsteğmen Kerime Yıldırım müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
AA
Hususi kurye
Gündem
Hususi kurye
Ankara’da saklandığı evde sahte kimlikle yakalanan, İzmir’deki ‘askeri casuslukta kumpas’ davasının sanıklarından FETÖ mahrem imamı Hakan Kılınç’ın, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) içerisindeki askeri bilgi ve belgelerin örgüt elebaşı Fetullah Gülen’e iletilmesinde aracı olduğu belirtildi.
Yeni Şafak
Teröristlere silah vermek dostluk mu?
Gündem
Teröristlere silah vermek dostluk mu?
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 10. Büyükelçiler Konferansı kapanışında ABD Başkanı Trump'ın sözlerine yönelik açıklamalarda bulundu.
Yeni Şafak
Altın vuruş
Gündem
Altın vuruş
PKK’ya geçtiğimiz hafta büyük darbe vuruldu. 7’si sözde lider kadrodan toplam 52 terörist etkisiz hale getirildi. PKK’nın kırmızı listedeki elebaşı İsmail Özden de Sincar’da nefes kesen bir hava harekatıyla öldürüldü.
Yeni Şafak
Destek bayramı
Ekonomi
Destek bayramı
Hazine ve Maliye Bakanlığı, reel sektör için yeni tedbir paketi geliştirildiğini açıkladı. Türkiye Bankalar Birliğinin; kur saldırısına karşı geliştirilen aksiyon planı kapsamında üye bankalara tavsiye ettiği beş maddelik paket, kredi borcu bulunan şirketlerin elini rahatlatan maddeler içeriyor.
Yeni Şafak
Biz de bunu istiyoruz Trump
Gündem
Biz de bunu istiyoruz Trump
Ardı ardına twitter mesajlarıyla Türkiye’ye saldıran ABD Başkanı Trump, son mesajında; “Türkiye ile ilişkilerimizi azaltıyoruz” dedi. Oysa Türkiye 15 Temmuz’u yapan, terörle ülkemizi vuran, PKK’ya binlerce TIR silah veren ABD ile ilişkileri azaltmayı değil, o “kötülüğün” ülkemizin üzerinden tamamen çekilmesini istiyor.
Yeni Şafak
Ekonomiye koruma kalkanı
Ekonomi
Ekonomiye koruma kalkanı
Hazine ve Sanayi bakanlıkları, kur saldırısına karşı iş dünyası ve sektör temsilcileri ile bankaları korumak için yeni tedbir paketleri açıkladı. İhracata kolaylıklar getiren paketlerde KOSGEB alacaklarına 2019’a kadar erteleme geliyor. Ayrıca, yatırım ve teşvik belgesi başvuru ücreti de kalkıyor.
Yeni Şafak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.