Kırşehir'deki FETÖ/PDY davasından gelişmeler
Kırşehir'deki FETÖ/PDY davasından gelişmeler
Kırşehir'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında, iş yerinde "himmet" paraları bulunduğu iddiasıyla hakkında dava açılan sanığın yargılanmasına devam edildi.
AA
Kanunsuz eyleme dönüşen olaylarda 16 tutuklama
Gündem
Kanunsuz eyleme dönüşen olaylarda 16 tutuklama
Kırşehir Valisi Necati Şentürk, geçen ay kentte düzenlenen "teröre lanet yürüyüşü"nün kanunsuz eyleme dönüşmesi sonucu yaşanan olaylarda 59 kişi hakkında işlem yapıldığını, bunlardan 16'sının tutuklandığını söyledi.
AA
Genel Seçim 2018 Kırşehir genel seçim
  sonuçları!
Genel Seçim 2018 Kırşehir genel seçim sonuçları!
Genel Seçim 24 Haziran 2018 Kırşehir Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili Seçim Sonuçları. Seçim 2018 İşte partilerin aldıkları oy sayısı ve çıkardıkları milletvekilleri. Kırşehir Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu? İşte Kırşehir Genel Seçim 2018 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları!
Diğer
Kırşehir'de terör operasyonu
Kırşehir'de terör operasyonu
Kırşehir'de, terör örgütü PYD/YPG üyesi olduğu öne sürülen kişi yakalandı.
AA
Kırşehir Referandum Sonuçları  Kırşehir Seçim Sonucu sorgula
Kırşehir Referandum Sonuçları Kırşehir Seçim Sonucu sorgula
Kırşehir 16 Nisan Referandum Kırşehir seçim Sonuçları ne durumda? Sonuçlarda evet - hayır oranı ne? Kırşehir ilinde evet mi hayır mı çıktı? Kırşehir Referandum seçim sonuçları Yenişafak Kırşehir seçim 2017 sayfasında
Diğer
Kırşehir
  Seçim 2018 Kırşehir Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları
Kırşehir Seçim 2018 Kırşehir Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları
Kırşehir Cumhurbaşkanlığı Seçim 24 Haziran 2018 sonuçları ne durumda? 24 Haziran 2018'de sonuçlarda Kırşehir ilinde hangi adaylar kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan, Muharrem İnce, Meral Akşener, Temel Karamollaoğlu ve diğer adayların Kırşehir ilinde oy oranları kaç oy aldıkları sayfamızda. Kırşehir Cumhurbaşkanlığı Seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak Kırşehir Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarında!
Diğer
Kırşehir Seçim 2018 Genel Seçim Sonuçları
Kırşehir Seçim 2018 Genel Seçim Sonuçları
Seçim 2018 Kırşehir Seçim Sonuçları ne durumda? 24 Haziran 2018'de sonuçlarda hangi partiler öne geçti Kırşehir ilinde partilerin oy oranları ve sıralamaları değişti mi? Kırşehir Genel Seçim sonuçları en hızlı şekilde Yenişafak seçim sonuçları sayfasında!
Diğer
DEAŞ'ın şeytani parmak izi planı!
Gündem
DEAŞ'ın şeytani parmak izi planı!
Kırşehir'de yapılan DEAŞ operasyonunda, bir evden 60 bin dolar ile ölen örgüt üyelerinin adına para transferlerinin yapılması için kullanıldığı değerlendirilen 9 adet parmak izi kalıbı bulundu. Polis aramalarda örgütün elebaşı Bağdadi'nin mektubunu da buldu.
AA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.