Koç'un cenaze programı belli oldu
Gündem
Koç'un cenaze programı belli oldu
Bu sabah saatlerinde evinde spor yaparken geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un cenaze programı belli oldu.
IHA
2018 Kocaeli Bayram namazı vakti saat kaçta?
2018 Kocaeli Bayram namazı vakti saat kaçta?
2018 Kocaeli Bayram namazı saati sabah saat kaçta kılınacak? 3,5 gün sürecek olan resmi bayram tatilinde 15 Haziran 2018'de Ramazan Bayramı'nın 1.günü olarak kutlanacak. Diyanet İşleri Başkanlığı Kocaeli bayram namazı vaktini resmi web sitesi üzerinden açıklandı. İşte 2018 Bitlis bayram namazı saati...
Diğer
Kocaeli Referandum Sonuçları  Kocaeli Seçim Sonucu
Kocaeli Referandum Sonuçları Kocaeli Seçim Sonucu
Kocaeli 16 Nisan Referandum Kocaeli seçim Sonuçları ne durumda? Sonuçlarda evet - hayır oranı ne? Kocaeli ilinde evet mi hayır mı çıktı? Kocaeli Referandum seçim sonuçları Yenişafak Kocaeli seçim 2017 sayfasında
Diğer
Kocaeli
  Seçim 2018 Kocaeli Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları
Kocaeli Seçim 2018 Kocaeli Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları
Kocaeli Cumhurbaşkanlığı Seçim 24 Haziran 2018 sonuçları ne durumda? 24 Haziran 2018'de sonuçlarda Kocaeli ilinde hangi adaylar kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan, Muharrem İnce, Meral Akşener, Temel Karamollaoğlu ve diğer adayların Kocaeli ilinde oy oranları kaç oy aldıkları sayfamızda. Kocaeli Cumhurbaşkanlığı Seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak Kocaeli Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarında!
Diğer
Kocaeli Seçim 2018 Genel Seçim Sonuçları
Kocaeli Seçim 2018 Genel Seçim Sonuçları

Seçim 2018 Kocaeli Seçim Sonuçları ne durumda? 24 Haziran 2018'de sonuçlarda hangi partiler öne geçti Kocaeli ilinde partilerin oy oranları ve sıralamaları değişti mi? Kocaeli Genel Seçim sonuçları en hızlı şekilde Yenişafak seçim sonuçları sayfasında!

Diğer
Genel Seçim 2018 Kocaeli genel seçim
  sonuçları!
Genel Seçim 2018 Kocaeli genel seçim sonuçları!
Genel Seçim 24 Haziran 2018 Kocaeli Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili Seçim Sonuçları. Seçim 2018 İşte partilerin aldıkları oy sayısı ve çıkardıkları milletvekilleri. Kocaeli Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu?. İşte Kocaeli Genel Seçim 2018 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları!
Diğer
Dua yoksa alkış tutalım
Hayat
Dua yoksa alkış tutalım
Cenaze törenlerindeki dini ritüeller sosyal sınıflara göre değişiklikliğe uğrar. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ali Köse, cenaze merasiminde asıl dini ritüeller yerine getirilmeyince kişinin psikolojik olarak bir eksiklik hissi yaşadığını bunu gidermek için de dua yerine alkışı tercih ettiğini ya da siyah giyerek, çiçek göndererek duygularını tatmin etmeye çalıştığını söyledi.
Yeni Şafak
Kocaeli'de yarın okullar tatil mi? 9 Ocak Kocaeli'de Valiliği tatil açıklaması
Kocaeli'de yarın okullar tatil mi? 9 Ocak Kocaeli'de Valiliği tatil açıklaması
Kocaeli'de okullar tatil mi? Marmara Bölgesini esir alan kar yağışı birçok ilde hayatı olumsuz yönde etkiliyor. Etkili olan kar yağışı nedeniyle bazı illerimizde okullar tatil ilan edildi. Peki 9 Ocak Pazartesi Yarın okullar tatil mi? İşte ayrıntılar ve son gelişmeler…
Diğer

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.