Yılmaz Erdoğan’dan ilginç seçim yorumu
Yılmaz Erdoğan’dan ilginç seçim yorumu
Yılmaz Erdoğan ve eşi Belçim Bilgin oyunu Lütfi Banat İlkokulu'nda kullandı. Basın mensuplarına açıklama yapan Erdoğan, “Tekrar seçimde görüşürüz. 3 ay sonra görüşürüz” dedi.


IHA
Cem Yılmaz oy kullanırken espriyi patlattı
Cem Yılmaz oy kullanırken espriyi patlattı
Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Beşiktaş Lütfi Banat İlkokulu'nda oy kullandı. Yılmaz, kabine girerken önünü kesen basın mensubuna, "Buyrun, belki bir bildiğiniz vardır" diyerek espri yaptı. Ünlü komedyen zarfı sandığa attıktan sonra "Zarf açıldı" diyerek sandık görevlilerini güldürdü.
IHA
Öncelikli paket vize muafiyeti
Gündem
Öncelikli paket vize muafiyeti
Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan başkanlığında toplanan Reformların Koordinasyonu ve İzlenmesi Kurulu toplantısında, vize muafiyeti ve Avrupa Birliği'ne uyum yönündeki kanun tasarılarının öncelikli olarak bir paket halinde TBMM'ye sevki hususunda girişimin başlatılmasına karar verildi.
IHA
İstanbul’un ruhuna
beton döküldü
Hayat
İstanbul’un ruhuna beton döküldü
Yüce Diriliş Partisi adına bağımsız İstanbul adayı olan avukat Lütfi Yılmaz, “Yüzlerce yıl büyük devletimize başkentlik yapmış bu şehrin, betonlar arasında yitirdiğimiz ruhunu yeniden gün yüzüne çıkaracağız” diyor.
Yeni Şafak
Ekonomi emin ellerde olacak
Ekonomi
Ekonomi emin ellerde olacak
Önceki günkü seçimde milletvekili seçilen AK Parti listesindeki ekonomi kurmayları, yeni kabineyi kuracak Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun elini iyice güçlü kıldı. Uzun yıllar bakanlık yapan isimler, halen bakanlığı sürenler ve yeni seçilen kurmaylar birarada.
Yeni Şafak
Bakanlardan çağrı hakkında açıklama
Gündem
Bakanlardan çağrı hakkında açıklama
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, PKK'ya silah bırakma çağrısına ilişkin, "Böyle bir şeyde ciddi olarak sonuç alınırsa, 40 yıldan bu yana akan kardeş kanı durursa ve 40 yıldan beri akan anaların gözyaşı dinerse bölge coğrafyasında inanılmaz bir dinamizm yaşanacaktır" dedi.
AA
Davutoğlu Karadeniz'de
Gündem
Davutoğlu Karadeniz'de
Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile Samsun'a geldi. Davutoğlu ve beraberindekiler daha sonra helikopterle Ordu'ya hareket etti. Davutoğlu, Ordu'da Doğu Karadeniz Projesi Eylem Planı'nı (DOKAP) açıklayacak.
AA
Türkiye tarih yazacak
Ekonomi
Türkiye tarih yazacak
Türkiye, İstanbul'daki 3. havalimanın bitmesiyle birlikte hava yolu taşımacılığında çok önemli bir noktaya gelecek.
Diğer

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.