Seçim 2019 | Ankara Mamak Yerel Seçim
  Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 | Ankara Mamak Yerel Seçim Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 Ankara Mamak seçim sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçlarında hangi parti öne geçti Ankara Mamak ilçesinde partilerin oy oranları, canlı seçim sonuçları ve sandık sonuçları. Ankara Mamak belediye başkanlığı seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak seçim sonuçları sayfasında!
Yeni Şafak
Ucuz kedi köpek maması
Ucuz kedi köpek maması
Her faaliyetin bir maliyeti var. Bu maliyet parasal olabildiği gibi, zaman ve emek harcama şeklinde bir maliyet de olabiliyor.
Diğer
Azmiyle kendine hayran bırakan kedi
Azmiyle kendine hayran bırakan kedi
Bu kedinin azmi izleyenleri kendine hayran bırakıyor. Sahiplerinin ulaşmaması için mutfak dolabının üst rafına koydukları mamayı almayı kafasına koyan kedi. Büyük bir azim ve beceriyle dolaba tırmanıyor ve dolabın kapağını açarak mamayı alıp aşağı iniyor.
Diğer
1200 ton bozuk bebek maması ele geçirildi
Gündem
1200 ton bozuk bebek maması ele geçirildi
1200 ton bozuk bebek maması, KKTC’ye teslim edilmek üzereyken İstanbul’da gümrüğe takıldı. Dubai’den ithal edilen mamaların piyasa değerinin 6 milyon lira olduğu öğrenildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye'de uygulanan ilaç takip sistemi dolayısı ile mamaların piyasada kullanılmasının mümkün olmadığını söyledi.
Diğer
Ayı 'kurtaramama' operasyonu
Ayı 'kurtaramama' operasyonu
Amerika'da ağaca tırmanan bir ayı aşağı inemedi, devreye vahşi yaşamı koruma ekipleri girdi. İşte ayıyı 'kurtaramama' operasyonu...

Diğer
Sokak hayvanları için mama istasyonu
Gündem
Sokak hayvanları için mama istasyonu
Erzurum'un Çat ilçesinde, sokak hayvanları için mama istasyonları kuruldu.Çat Belediye Başkanı Arif Kılıç'ın tasarladığı istasyonlar, ilçe merkezinde belli başlı noktalara yerleştirildi.Üzerinde hayvanların yaşam hakkının kanunla koruma altında bulunduğuna dikkatin çekildiği uyarıların bulunduğu mama istasyonları, belediye ekipleri tarafından günün her saatinde ekmek ve mamayla dolduruluyor.
AA
Bebeklere bulgur maması
Hayat
Bebeklere bulgur maması
Taşıdığı besin değerleri açısından çocukların beslenmesi için vazgeçilmez zengin bir gıda olan bulgurdan yapacağınız mama ile bebeğinizin günlük beslenme ihtiyacının büyük bir kısmını karşılayabilirsiniz. Beslenme Uzmanı Seçil Kenar, çocuklarını bulgurun faydasından yararlandırmak isteyen anneler için bulgurlu mama hazırladı.
Yeni Şafak
Fiyatı yüzde 70 arttı, eczacılar bile isyan etti
Ekonomi
Fiyatı yüzde 70 arttı, eczacılar bile isyan etti
Bebek maması fiyatlarının son bir yılda yüzde 70’e varan oranda artması aileleri zor durumda bırakırken, eczacıları da isyan ettirdi. Bebek mamasının Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından ödenmeyen ürünler grubunda olması nedeniyle firmaların fiyat noktasında istediği gibi hareket ettiği iddia edildi.
IHA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.