ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
İstanbul’da film sahnelerini aratmayan kaza kamerada
Gündem
İstanbul’da film sahnelerini aratmayan kaza kamerada
Maslak'ta sabah saatlerinde seyir halindeki bir otomobil, sürücüsünün refüje çarpması sonucu kontrolden çıkarak 2 tekerlek üzerinde metrelerce sürüklendi. Sürücünün yaralandığı film sahnelerini aratmayan o kaza güvenlik kameralarına yansırken, kaldırımda vatandaşların olmaması olası bir faciayı önledi.
IHA
Milyonluk lüks araç Sarıyer'de yolda kaldı
Gündem
Milyonluk lüks araç Sarıyer'de yolda kaldı
Sarıyer’de yaklaşık 3.5 milyon liralık lüks otomobil yolda kaldı. Dünyanın en pahalı otomobilleri arasında bulunan araç için servis çağrıldı. Yolda kalan araç çekici yardımı ile tamire götürülürken, aracın çekilmesinin ardından trafik normale döndü.
DHA
MEF Üniversitesi’nde ek yerleştirme dönemi
Gündem
MEF Üniversitesi’nde ek yerleştirme dönemi
MEF Üniversitesi 14-20 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek ek yerleştirme döneminde Maslak Kampüsünde tüm bölümlerden akademisyenleri, danışman öğrencileri ile MEF Üniversitesi Öğrencilerinden oluşan ekiple yönetilen online chat, çağrı merkezi ile aday öğrenciler için tüm iletişim tüm kanallarını açıyor.
Yeni Şafak
Tüm mezunları
üniversiteli oldu
Gündem
Tüm mezunları üniversiteli oldu
Fatih Sultan Mehmet Uluslararası Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden bu yıl mezun 32 öğrenci, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarına göre çeşitli dereceler elde ederek Türkiye'nin önde gelen üniversitelerine yerleşmeyi başardı.
Yeni Şafak
Okulun bu yılki tüm mezunları üniversiteli oldu
Gündem
Okulun bu yılki tüm mezunları üniversiteli oldu
Fatih Sultan Mehmet Uluslararası Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden bu yıl mezun bütün öğrenciler, YKS sonuçlarına göre çeşitli Türkiye dereceleri elde ederek üniversite sınavlarında büyük başarıya imza attı. Bu yıl sınava giren 32 öğrenci, Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinin başta hukuk, tıp, mühendislik, mimarlık, ilahiyat, sosyoloji, siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler gibi önemli bölümlerine yerleşti.
AA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.