Çürümeye yüz tutan konak tekrar ayağa kaldırıldı
Hayat
Çürümeye yüz tutan konak tekrar ayağa kaldırıldı
Denizli'nin Çivril ilçesinde bulunan tarihi Mavi Konak, restore edilerek ayağa kaldırıldı. Külahçıoğlu Un Fabrikası, Merzeci Un Fabrikası, İbrahim Çallı Sanat Evi, Konyalıoğlu Konağı, Balcı Evi, Sürücü Evi, Osmanbey Konağı, Ali Bilge Evi, Necip Ökten Evi, Abdüloğlu Evi, Cezmi Ökten Evi, Adil Beştaş Evi ve Tarakçı Evi gibi Denizli'nin yıkılmaya yüz tutmuş çok sayıda tarihi değerini restore ederek kente kazandıran Denizli Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde de restorasyon çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Denizli Büyükşehir Belediyesi, Çivril ilçesinde bir süre önce başladığı Mavi Konak'ın restorasyonunu tamamladı. Aslına uygun olarak yapılan restorasyon çalışması ile Mavi Konak kent belleğine kazandırıldı.
IHA
Seçim 2019 | İzmir Konak Yerel Seçim
  Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 | İzmir Konak Yerel Seçim Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 İzmir Konak seçim sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçlarında hangi parti öne geçti İzmir Konak ilçesinde partilerin oy oranları, canlı seçim sonuçları ve sandık sonuçları. İzmir Konak belediye başkanlığı seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak seçim sonuçları sayfasında!
Yeni Şafak
Volkan Konak annesine veda etti
Volkan Konak annesine veda etti
Ünlü sanatçı Volkan Konak, annesine veda etti. 86 yaşında vefat eden Saynur Konak, Maçka ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.


IHA
İzmir'de Kadir Gecesi
İzmir'de Kadir Gecesi
İzmir Konak Meydanı'nda düzenlenen etkinliğe, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi
AA
Volkan Konak'ın annesi vefat etti
Hayat
Volkan Konak'ın annesi vefat etti
Volkan Konak'ın annesi Saynur Konak bu sabah vefat etti. Acı haberle sarsılan sanatçı, bu akşamki konserini iptal etti.
Diğer
Günlüğü 10 liradan kalınacak!
Ekonomi
Günlüğü 10 liradan kalınacak!
Kamuya ait sosyal tesislerin 2018 yılı ücretleri belirlendi. Resmi Gazete'de yayımlanan Maliye Bakanlığının Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliği'ne göre tesislerden yaralananlardan yemek bedeli olarak kişi başına 14-21 lira, konaklama bedeli olarak da 6-10,50 lira alınacak.
AA
Mavi Marmara davasında karara itiraz
Gündem
Mavi Marmara davasında karara itiraz
İHH'dan yapılan açıklamada Uluslararası Ceza Mahkemesi'nde İsrail'in Gazze'ye yardım götüren Mavi Marmara gemisine yönelik saldırısıyla ilgili görülen davaya bakan hukuk ekibinin yarın karara itiraz edeceği bildirildi.
AA
Mahkemeden Mavi Marmara kararı
Gündem
Mahkemeden Mavi Marmara kararı
İstanbul 7. Ağır Ceza Mahkemesi, Mavi Marmara davasında, gemide keşif yapılmasına karar verdi. İnceleme 25 Mayıs'ta, geminin hazır edileceği İstanbul'da gerçekleştirilecek.
AA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.