ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
2 ton C-4’le
teslim oldular
Gündem
2 ton C-4’le teslim oldular
Mardin emniyeti 2 yıl içinde, PKK tarafından kandırılarak Suriye’ye götürülen ve canlı bomba eğitimi alan 32 teröristi ikna ederek teslim aldı. Teröristlerin işbirliği sonucu 2 ton 600 kilogram bomba ele geçirildi.
Yeni Şafak
Bakan kilosuna 300 TL teklif etti
Ekonomi
Bakan kilosuna 300 TL teklif etti
İzmir Ticaret Borsası'nda (İTB) 100 yıldır sürdürülen gelenek kapsamında, sezonun ilk çekirdeksiz kuru üzüm ve kuru inciri için açık artırma yapıldı. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli kilosuna 300 TL teklif ettiği 100 kilo üzüm, 350 TL'lik teklif ile İzmir Ticaret Borsası'nın oldu.
DHA
Esed’in 600 askerini kurtarmış
Gündem
Esed’in 600 askerini kurtarmış
MİT’in Lazkiye’de paketleyip getirdiği Yusuf Nazik’in Suriye istihbaratıyla kritik bağlantıları bulunuyor. Reyhanlı katliamıyla ilgili davanın sanıklarından Yusuf Büyükkasım, ifadesinde Nazik’in, 500-600 civarındaki Suriye askerini muhaliflerden kurtardığı için Suriye’de itibar gördüğünü anlattı.
Yeni Şafak
Mazotu biten ve yolda kalan otobüste 'mazot parası' krizi
Gündem
Mazotu biten ve yolda kalan otobüste 'mazot parası' krizi
İzmir'den hareket eden bir yolcu otobüsü mazot bitince yolda kalırken, görevlilerin yolculara, 'mazot parasını verin mahkemede alırsınız' şeklinde söylediği iddia edilen sözlere yolcular tepki gösterdi. Mazot olmadığı için 3 saat boyunca bekleyen yolcuları taşıyan otobüs, şirket görevlilerinin gelip mazot almasıyla hareket etti. Olaya ilişkin bir görüntü ise sosyal medya hesabından paylaşıldı. Görüntülerde bir yolcunun görevliye, 'Ben size işiniz görülsün diye 250 liralık mazot alacağım; siz bana; 'mahkemeye verin paranızı alırsınız' diyorsunuz' demesi dikkat çekti.
IHA
Otobüsün mazotu bitince yolculardan mazot parası istediler
Gündem
Otobüsün mazotu bitince yolculardan mazot parası istediler
İzmir'den hareket eden bir yolcu otobüsü mazot bitince yolda kalırken, görevlilerin yolculara, 'mazot parasını verin mahkemede alırsınız' şeklinde söylediği iddia edilen sözlere yolcular tepki gösterdi. Mazot olmadığı için 3 saat boyunca bekleyen yolcuları taşıyan otobüs, şirket görevlilerinin gelip mazot almasıyla hareket etti.
IHA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.