2022 Polis maaşları ne kadar olacak? Polis maaşları zam oranı
2022 Polis maaşları ne kadar olacak? Polis maaşları zam oranı
Polis maaşlarının 2022 yılında ne kadar olacağı şimdiden merak kazandı. Milyonlarca çalışanı ilgilendiren 3600 ek gösterge ile ilgili çalışmalar neredeyse tamamlandı. 2022 yılı memur ve emekli maaşı zam oranları gündemdeyken meslek gruplarının maaşlarının ne kadar artacağı da sorgulanıyor. Polislik mesleğindeki vatandaşlar 2022 yılında ne kadar zam alacağını merak ediyor. Peki, Polislere ne kadar zam yapılacak? 2022 Polis maaşı ne kadar artacak? İşte ayrıntılar...
Yeni Şafak
Darbe çağrıştıran bildiriye imza atan amirallere
12’şer yıl
isteniyor
Gündem
Darbe çağrıştıran bildiriye imza atan amirallere 12’şer yıl isteniyor
Darbe çağrısı içeren “Montrö Bildirisi”ne imza atan 103 emekli amiralin soruşturması tamamlandı. “Anayasal düzene karşı suç işlemek için anlaşma” suçundan hazırlanan ve amirallarin 12’şer yıl hapisle cezalandırılmaları istenen iddianame Ankara 20. Ağır Ceza Mahkemesi’ne gönderildi.
Yeni Şafak
Mandacılara rağmen büyüyeceğiz
Gündem
Mandacılara rağmen büyüyeceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk ekonomisinin yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve büyüme temelleri üzerinde yükseldiğini, bunun da Türkiye düşmanlarını ve içerideki iş birlikçilerini rahatsız ettiğini söyledi. Erdoğan, “Sermaye ve yatırım düşmanı bu mandacılara rağmen ülkemizi büyütmeye, güçlendirmeye devam edeceğiz” dedi.
Yeni Şafak
KADES’le hayatı kurtuldu
Gündem
KADES’le hayatı kurtuldu
İstanbul’da KADES, hem A.G. isimli kadını hem de eşinin hayatını kurtardı. Beraber yaşadığı adamın rehin aldığı A.G., KADES’i kullandı. Eve gelen özel harekat polisleri A.G’yi kurtarırken,kendini vurmaya kalkan İ.G., isimli adam da kolundan vurularak etkisiz hale getirildi.
Yeni Şafak
Ekonomileri
Kovid dalgası
vurdu
Ekonomi
Ekonomileri Kovid dalgası vurdu
Parasal genişlemeler, küresel çapta bir yüksek enflasyon dalgasına neden oldu. Gıda, lojistik ve enerji maliyetlerindeki aşırı artışlar, enflasyonun kontrolünü zorlaştırdı. G20’deki dünyanın en büyük ekonomileri dahil 50 ülkedeki geçim zorlukları birbirini aratmıyor.
Yeni Şafak
Başörtüsü yasakçılığı politiktir
Başörtüsü yasakçılığı politiktir
Yasakçılık; yasalarda, kararlarda, statükocu uygulayıcılarda tüm politikliği ile var olmuşken, 28 Şubatçı zihinlerini deşifre etmekten çekinmeyenler için “müptezel” deyip geçemeyiz. Kamuda başörtüsü istemiyoruz nidaları ile “örtülü” düşmanlık yapan bu zihniyetin fırsat bulsalar yasakçı fikirlerini dayatmak isteyecekleri gün gibi aşikâr.
Yeni Şafak
Fransa’da cumhurbaşkanı adayı Eric Zemmour'un amacı yeni soykırım
Dünya
Fransa’da cumhurbaşkanı adayı Eric Zemmour'un amacı yeni soykırım
Fransa’da cumhurbaşkanı adayı Eric Zemmour, partisine Endülüs’ün işgali sırasında Müslümanlara yapılan soykırıma atıfla “Reconquete” ismini koydu. Ülkeye mülteci göçünü sıfırlamayı vadeden ırkçı aday eleştirilerin odağı olurken, Paris’in birçok yerinde Zemmour’a karşı eylem yapıldı.
Yeni Şafak
İngiliz fonlu çocuk
Guantanamo’su: Suriye'deki Hallat Hapishanesi'nde 700'den fazla çocuk tutuluyor
Dünya
İngiliz fonlu çocuk Guantanamo’su: Suriye'deki Hallat Hapishanesi'nde 700'den fazla çocuk tutuluyor
Suriye’nin kuzeydoğusunda kendisine karşı çıkan herkesi DEAŞ’lı diye cezaevleri ve kamplara kapatan terör örgütünün zulmünden çocuklar da nasibini alıyor. İngilizlerin fonladığı PKK kontrolündeki Hallat Hapishanesi’nde 700’den fazla çocuğun tutulduğu ortaya çıktı.
Yeni Şafak

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.