ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Türkiye Soçi'de ezber bozdu
Gündem
Türkiye Soçi'de ezber bozdu
Türkiye, bölgesel bir savaş başlatma riski olan İdlib krizini, ısrarlı diplomatik çabalarla çözerken, ezberleri de bozdu. Suriye’de NATO ve ABD’nin 6 yıldır yanaşmadığı “güvenli bölge” Rusya’nın desteğiyle kuruldu. NATO üyesi Türkiye ilk kez Rusya ile yan yana operasyon yürütecek.
Yeni Şafak
Suç makinesi
Dünya
Suç makinesi
MİT’in Lazkiye’de paketleyip Türkiye’ye getirdiği Yusuf Nazik’in suç dosyası kabarık. Reyhanlı katliamı sorumlularından olan PKK’lı Nazik, Suriye ile Türkiye arasında silah, uyuşturucu ve insan ticareti yapan çetenin yönetim kadrosunda. Çetenin başında ise Mihraç Ural bulunuyor.
Yeni Şafak
Listeden üç terörist daha eksildi
Gündem
Listeden üç terörist daha eksildi
14 Eylül’de Kuzey Irak’a düzenlenen harekatta etkisiz hale getirilen teröristler arasında turuncu listedeki “Ali Gever” kod adlı Murat Akdoğan’ın da olduğu açıklandı. Gri listedeki Fırat Dağdelen de Bingöl’de öldürüldü. Aynı kategorideki Sabri Kartal isimli terörist ise Hakkari Yüksekova’da yakalandı.
Yeni Şafak
Mehmetçik'ten kahkaha tufanı: Yaptığı taklitle kırdı geçirdi
Hayat
Mehmetçik'ten kahkaha tufanı: Yaptığı taklitle kırdı geçirdi
Görevden dönen Mehmetçik yaptığı taklitle hem arkadaşlarını hem izleyenleri kahkahaya boğdu.
Diğer
‘Bir anda
çıktılar
Çiyager öldü’
Gündem
‘Bir anda çıktılar Çiyager öldü’
Mehmetçik Giresun kırsalında kuş uçurtmuyor. PKK’nın Giresun grup sorumlusu “Çiyager” kod adlı Serdar Bekmez’in öldürüldüğü operasyonda kaçan teröristlerin telsiz kestirmeleri alındı: “Bir anda karşımıza çıktılar, ne olduğunu anlamadık. Ayakkabılarımızı dahi giyemeden kaçtık. Çiyager öldü.”
Yeni Şafak
Hainlere rahat yok
Gündem
Hainlere rahat yok
Reyhanlı katilini Lazkiye'de paketleyip getiren MİT, Jandarma ile birlikte Suriye'de tarihi bir operasyona daha imza attı. Zeytin Dalı Harekatı’nda iki askerimizi şehit eden teröristler Afrin’de paketlendi.
Yeni Şafak
Terör listesine 68 çizik daha
Gündem
Terör listesine 68 çizik daha
Mehmetçik, Türkiye'nin barış ve huzur ortamını bozmayı hedefleyen ve hain saldırılarla sivilleri katleden PKK'ya son yılların en ağır darbesini indirdi. Terör örgütünün 68 sözde üst düzey yöneticisi öldürüldü.


Yeni Şafak
Yunanistan’dan
Mehmetçik’e 
7,5 saat gözaltı
Dünya
Yunanistan’dan Mehmetçik’e 7,5 saat gözaltı
Yunanistan, iki Türk askerini sınırı geçtikleri gerekçesiyle gözaltına aldı. Olay dün saat 11.00 sıralarında meydana geldi.
Yeni Şafak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.