Mersin'de yarın okullar tatil mi? 30 Aralık Mersin hava durumu!
Mersin'de yarın okullar tatil mi? 30 Aralık Mersin hava durumu!
Mersin'de yarın (30 Aralık Cuma) okullar tatil mi, tatil olacak mı? Yarın Mersin'de hava durumu nasıl olacak? soruları öğrenciler tarafından merak edilirken beklenen açıklama Mersin Valiliği tarafından geldi. Mersin'de gece yarısından itibaren başlayan yağış sabah saatlerinde etkili bir şekilde devam etti. Etkili olan yağmur, Mersinli vatandaşlara zor anlar yaşattı. Mersin'deki selde bir kadının hayatını kaybetmesi ise herkesi üzdü. Peki Mersin'de yarın okullar tatil mi? İşte Valilik açıklması
Diğer
Mersin'de erik ihracatı başladı
Ekonomi
Mersin'de erik ihracatı başladı
Mersin'in Silifke ilçesinde açık alanda yetiştirilen ve hasadına başlanan erik, Irak'a ihraç edildi. İlk çıktığında kilosu ortalama 300 liraya satılan eriğin fiyatı, hasadının yoğunlaşmasının ardından 5-10 liraya kadar düştü.
AA
Mersin’de trafik kazası: 1 ölü! Mersin haberleri
Mersin’de trafik kazası: 1 ölü! Mersin haberleri
Mersin haberleri: Mersin'in Bozyazı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaşamını yitirdi.
IHA
Genel Seçim 2018 Mersin genel seçim
  sonuçları!
Genel Seçim 2018 Mersin genel seçim sonuçları!
Genel Seçim 24 Haziran 2018 Mersin Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili Seçim Sonuçları. Seçim 2018 İşte partilerin aldıkları oy sayısı ve çıkardıkları milletvekilleri. Mersin Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu?. İşte Mersin Genel Seçim 2018 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları!
Diğer
Mersin Referandum Sonuçları  Mersin Seçim Sonucu
Mersin Referandum Sonuçları Mersin Seçim Sonucu
Mersin 16 Nisan Referandum Mersin seçim Sonuçları ne durumda? Sonuçlarda evet - hayır oranı ne? Mersin ilinde evet mi hayır mı çıktı? Mersin Referandum seçim sonuçları Yenişafak Mersin seçim 2017 sayfasında
Diğer
Mersin Seçim 2018 Genel Seçim Sonuçları
Mersin Seçim 2018 Genel Seçim Sonuçları
Seçim 2018 Mersin Seçim Sonuçları ne durumda? 24 Haziran 2018'de sonuçlarda hangi partiler öne geçti Mersin ilinde partilerin oy oranları ve sıralamaları değişti mi? Mersin Genel Seçim sonuçları en hızlı şekilde Yenişafak seçim sonuçları sayfasında!
Diğer
Mersin
  Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Mersin Seçim
Mersin Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Mersin Seçim
Mersin Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları. Mersin il ve ilçelerinde Cumhurbaşkanlığı seçimi için kimlere ne kadar oy geldi? Cumhurbaşkanlığı Seçim 2018 İşte adayların aldıkları oy sayısı ve oy oranları. Mersin Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu? Tüm detaylarıyla Mersin Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018 Mersin seçim sonuçları sayfamızda.
Diğer
''Çilli'' dev yumurta yumurtladı
Hayat
''Çilli'' dev yumurta yumurtladı
Mersin'in Erdemli ilçesinde 1 yaşındaki “Çilli” isimli tavuk, 165 gram ağırlığındaki yumurtasıyla, kesilmekten kurtulduğu gibi, kümesin de sultanı oldu.
IHA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.