Davutoğlu Ürdün Kralı II. Abdullah’la görüştü
Davutoğlu Ürdün Kralı II. Abdullah’la görüştü
Başbakan Ahmet Davutoğlu, 70'inci Dönem BM Genel Kurulu kapsamında geldiği New York'ta Ürdün Kralı II. Abdullah ile bir araya geldi. Başbakan Davutoğlu ve Ürdün Kralı II. Abdullah ile New York'ta bulunan BM binasında görüştü. Görüşmede IŞİD ve Suriye'deki kriz konuları ele alındı.

IHA
Suudi Kralı’nın maketine taziye
Suudi Kralı’nın maketine taziye

Kral Abdullah'ın ölümü halkını derinden etkiledi. Yönetim de ailenin maketlerini hazırlatıp ülkenin her yerine yerleştirdi. Taziye dileklerini kabul etti...

Diğer
Abdullah Gül’den selfie dersi
Abdullah Gül’den selfie dersi
11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cuma namazı sonrası vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bir vatandaş 11'inci Cumhurbaşkanı Gül ile selfie yapmakta başarılı olamayınca , Abdullah Gül, vatandaşa nasıl selfie çekeceğini gösterdi.


IHA
AB büyük hata yapıyor
Dünya
AB büyük hata yapıyor
11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, bir Alman gazetesine verdiği röportajda, Türkiye'nin AB üyelik sürecine ilişkin Avrupa Birliği'nin büyük bir hata yaptığını kaydetti. AB'nin küresel bir aktör olmak için Türkiye gibi bir ülkeye ihtiyacı olduğunu söyleyen Gül, "AB Türkiye'yi stratjik bir kazanç olarak görmemekle büyük hata yapıyor" şeklinde konuştu.
Diğer
Gül'ün adaylığı ile ilgili  ilk kez konuştu
Gül'ün adaylığı ile ilgili ilk kez konuştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, dolardaki yükseliş, eski cumhurbaşkanı Gül'ün siyasete dönüp dönmeyeceği ile ilgili açıklamalarda bulundu. Erdoğan "Politik, siyasi kararlar tabii ki Abdullah Bey'indir. Bana göre, böyle bir şey için vereceği karar güzel de olur, hayırlı da olur" dedi. Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı ile ABD gezisi dönüşü görüşeceğini belirtti.
AA
Gül’ün twitter hesabı hacklendi
Gündem
Gül’ün twitter hesabı hacklendi
11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün sosyal paylaşım sitesi Twitter'deki hesabı bir grup tarafından ele geçirildi. Twitter'da 6 milyon 283 bin 426 takipçisi bulunan “cbabdullahgul” hesabını ele geçiren grup, bazı mesaj ve fotoğraflar paylaştı. Abdullah G
Yeni Şafak
Abdullah Gül'den Dağlıca açıklaması
Gündem
Abdullah Gül'den Dağlıca açıklaması
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Hakkari'nin Yüksekova ilçesinin Dağlıca kesimindeki hain saldırı ile ilgili twitter hesabı üzerinden açıklama yaptı.
Diğer
Raşid Dostum'dan Gani'ye eleştiri
Dünya
Raşid Dostum'dan Gani'ye eleştiri
Afganistan 1. Başkan Yardımcısı Raşit Dostum, Afganistan'da yaşanan hükümet krizi ile ilgili olarak Devlet Başkanı Eşref Gani'yi suçladı. Dostum, İcra Kurulu Başkanı Abdullah Abdullah ile Milli Birlik hükümeti arasındaki görüşmelerin kilitlenmesinden Gani'yi sorumlu tuttu.
Diğer

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.