Tedaviye gelecek  turist için 'portal'
Ekonomi
Tedaviye gelecek turist için 'portal'
Yurt dışından Türkiye’ye sağlık hizmeti almak için gelecek turistler için yeni bir internet sitesi kurulacak. Medikal turistler böylece alacakları sağlık hizmetleriyle ilgili tüm bilgilere tek bir adresten ulaşacak.
Yeni Şafak
YEDAM alkolle mücadele ediyor
Hayat
YEDAM alkolle mücadele ediyor
Yeşilay Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk, 15-21 Kasım Alkol Farkındalık Haftası çerçevesinde alkolün zararlarına dikkat çekti.
Yeni Şafak
Yeşilay sağlıklı yaşama çağırıyor
Hayat
Yeşilay sağlıklı yaşama çağırıyor
Yeşilay Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk, 1-7 Mart Yeşilay Haftası çerçevesinde bağımlı vatandaşlara seslenerek, sağlıklı yaşama davet etti.
Yeni Şafak
Çocukları ekrana kilitlemeyin
Hayat
Çocukları ekrana kilitlemeyin
Yarıyıl tatilinde çocukların ekran karşısında geçirdiği zamanı kontrol altına almak için önerilerde bulunan Yeşilay Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk, vaktin dengeli bir şekilde geçirilmesi için ebevenylere sorumluluk düştüğünün altını çizdi...
Yeni Şafak
İnşaattan düşen işçi yaşamını yitirdi
Gündem
İnşaattan düşen işçi yaşamını yitirdi
Bursa'nın Mudanya ilçesinde bir inşaatta boyacılık yapan 27 yaşındaki Mücahit Öztürk, üçüncü katındaki balkondan yan balkona geçmek isterken, dengesini kaybederek beton zemine düştü. Talihsiz genç, olay yerine gelen sağlık ekiplerinin tüm müdahalesine rağmen kurtarılmadı.
DHA
Oyun da öldürür
Hayat
Oyun da öldürür
Bilgisayarı başında Metin2 adlı oyunu oynarken ölü bulunan 13 yaşındaki Hakan Ekinci, bu tür ölüm saçan oyunları yeniden gündeme getirdi. Sadece butür ölüm vakaları ortaya çıktığında değil ebeveynlerin her zaman uyanık olması gerektiğini söyleyen Yeşilay Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk, "Bu oyunlarda verilen komutlar çocukları intihara kadar sürüklüyor" diyor.
Yeni Şafak
Mücadeleye bir lirayla destek
Hayat
Mücadeleye bir lirayla destek
Yeşilay tarafından başlatılan "Bi' liran var mı?" kampanyası, tüm halkı bağımlılıklarla mücadele etmek için birlik olmaya çağırıyor. Bir liranın sembolik bir rakam olduğunu söyleyen Yeşilay Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk, "Yeşilay, sadece bilgilendirici çalışmalar yapmak yerine artık insanların hayatlarına dokunan faaliyetlerde bulunuyor. Bu nedenle iş adamlarımıza, maddi gücü yerinde olan gönüllülerimizin Yeşilay'a bağışlar yapmalarını istiyoruz" diye konuşuyor.
Yeni Şafak
Akranlarına kucak açtılar
Hayat
Akranlarına kucak açtılar
1-7 Mart Yeşilay Haftası dolayısıyla konuştuğumuz Yeşilay Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk, “Yeşilay’ın akran eğitimlerinde yer alan gençlerimiz, üniversitelerindeki arkadaşlarını bağımlılık konusunda bilinçlendiriyor” dedi.
Yeni Şafak

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.