Gül canlı yayında Murat Yetkin'i rezil etti
Gündem
Gül canlı yayında Murat Yetkin'i rezil etti
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, NTV'ya konuk olarak gündeme dair açıklamalarda bulundu. Oğuz Haksever yönetimindeki programda, Gül'e gazeteciler Ali Bayramoğlu, Ayşe Böhürler ve Murat Yetkin sorular yöneltti. Gül'ün dikkat çeken açıklamalar yaptığı program Murat Yetkin içinse adeta kabusa döndü. Yetkin, Gül'e yönelttiği provokatif soruların neredeyse tamamına yanıt alamadı. Gül'ün Gezi olaylarına ilişkin sözleriyle şoke olan Radikal yazarının kendi yorumunu katarken yüzünün aldığı hal sosyal medyada gündem oldu.
Diğer
Adaylık isteyen
CV getirdi
Gündem
Adaylık isteyen CV getirdi
Millet İttifakı, cumhurbaşkanı adaylığını netleştiremeyince bazı ekonomist, işadamı ve politikacıların ismi ortalıkta dolaşıyor. YetkinReport sitesine konuşan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu da kendisine adaylık için çok sayıda başvuran olduğunu açıkladı: Doğrusu çok kişi geliyor. İş dünyasından, eski politikacılardan, bürokratlardan, başka kesimlerden… Rapor yazıp getirenler, özgeçmiş bırakanlar oluyor. Böyle bir beklenti var.
Yeni Şafak
İlahi Kemal Bey…
Ali Saydam
İlahi Kemal Bey…
Türkiye’nin gelecek tasarımında ve ülkenin kaderinde söz sahibi olmak üzere yola çıkan Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘siyasi iletişim tarihi’ne geçecek açıklamalarının ardı arkası kesilmiyor… Girdiği her genel seçimi kaybetmiş, seçim gecesi ‘gerçek kazananın kendisi olduğunu’ ilan etmiş, aday olduğu seçimlerde ‘oy kullanmayı becerememiş’ bu Genel Başkan’ın şu son açıklaması da ‘siyasi mizah’ tarihine geçecektir. Genel Başkan, gazeteci Murat Yetkin’e konuşmuş; Cumhurbaşkanlığı adaylığı tartışmasın...
ODTÜ'lü gazeteciden güldüren hesap
Gündem
ODTÜ'lü gazeteciden güldüren hesap
Radikal Gazetesi yazarı, ODTÜ Makine Mühendisliği bölümü mezunu gazeteci Murat Yetkin, 129 ile 80'i toplayıp 307 sonucuna ulaştı. Bu hesaba göre Yetkin, HDP'li vekillerin CHP'ye destek vermesi halinde Deniz Baykal'ı Meclis Başkanı yapıyordu. Ancak ne evde ki ne de canlı yayındaki hesap mecliste tutmadı. 25. dönem Meclis Başkanı son oturumda İsmet Yılmaz oldu.
Diğer
HDP'nin eleştirilmesine dayanamadı!
Gündem
HDP'nin eleştirilmesine dayanamadı!
Hürriyet Daily News Genel Yayın Yönetmeni Murat Yetkin ve gazeteci Mustafa Karaalioğlu, NTV'de yayınlanan Siyasi İşler programına konuk oldu. Programda Karaalioğlu HDP'yi eleştirdiği anda Murat Yetkin sinirlerine hakim olamadı.
Yeni Şafak
TZD Genel Başkanı Yetkin yaşamını yitirdi
Ekonomi
TZD Genel Başkanı Yetkin yaşamını yitirdi
Türkiye Ziraatçılar Derneği (TZD) Genel Başkanı İbrahim Yetkin, tedavi gördüğü hastanede 62 yaşında vefat etti. TZD'den yapılan açıklamada, uzun yıllar Türk tarımına ve çiftçisine hizmet eden, tarım sektörünün "duayeni" olarak nitelendirilen Yetkin'in Ankara'da solunum yetmezliği tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirdiği belirtildi.
AA
Ali Koç'tan Müjdat Yetkiner'e: Tesisleri terk et!
Spor
Ali Koç'tan Müjdat Yetkiner'e: Tesisleri terk et!
Fenerbahçe'de altyapı antrenörü olarak görev yapan Müjdat Yetkiner'in kulüpten kovulmasının nedeni, başkan Ali Koç'a ettiği küfürler olduğu belirtildi.
Diğer
Çiftçi karlı çıktı
Ekonomi
Çiftçi karlı çıktı
Yoğun kar yağışı çiftçileri sevindirdi. Türkiye’nin önemli hububat üretim merkezlerinde yağışlar geçen yılın aynı dönemine göre yaklaşık iki kat arttı. 2014 yılında kuraklık nedeniyle zor günler geçiren hububat üreticisi, son yağışlarla adeta bayram etti. Rekoltede büyük artışlar olacağı dile getiriliyor.
Yeni Şafak

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.