ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Abdülkadir Ömür'ün kolundaki bant detayı
Spor
Abdülkadir Ömür'ün kolundaki bant detayı
Trabzonspor yıldız adayı Abdülkadir Ömür, Aytemiz Alanyaspor maçının ikinci yarısında oyuna dahil olurken kolundaki siyah bant dikkat çekti. Genç futbolcunun bu bandı neden taktığı ise sonradan anlaşıldı.
Yeni Şafak
Antep mutfağının özü muhabbet
Hayat
Antep mutfağının özü muhabbet
Bir gastronomi şehri olduğu UNESCO’nun ‘Yaratıcı Şehirler Ağı’na katılarak tescillenen Gaziantep, bu başarısını 20- 22 Eylül tarihlerinde 40 ülkeden dünyaca ünlü 41 şefin katılacağı “GastroAntep” Festivali’yle taçlandırıyor. Gaziantepli Şef Doğa Çitci, “Antep mutfağının temelinde saygı, sevgi ve muhabbet var” diyor.
Yeni Şafak
Baraj suyu çekildi çok sayıda muska ortaya çıktı
Gündem
Baraj suyu çekildi çok sayıda muska ortaya çıktı
Sivas'ın Suşehri ilçesinde, Kılıçkaya Barajı'nın suları çekilince çok sayıda muska ortaya çıktı.
DHA
Tarihin soluklandığı yer: Umman
Tarihin soluklandığı yer: Umman
MUSKAT

Dünyada ne olursa olsun kendi müstakil tarihi içinde, kendine has hayat temposu ve dünyalık gaileleriyle yaşayan toprak parçalarından birisi Umman. Altı Körfez ülkesinde biri ama bu ülkelerin her birinden farklı. Gerçi Körfez ülkelerinin hangisi diğerinin aynısıdır ki, diyebilirsiniz. Aslında son zamanlarda Üç Körfez ülkesinin birine karşı kurdukları ittifakla en azından üçünün aynı veya çok ortak özelliklere sahip oldukları düşünülebilir, ama doğrusu bu ittifakta yer alan her ülkenin de kendine has özellikleri çok.

Yeni Şafak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.