Singapur Noodle nedir? Nasıl yapılır?
Yemek Tarifleri
Singapur Noodle nedir? Nasıl yapılır?
Çinde ve Avustralya’da çok popüler bir yemek olan Singapur Noodle, dün akşam yayınlanan MasterChef yarışmasında şefler tarafından yapılması istendi. İzleyicileri ekrana kitleyen yarışmada Singapur Noodle tarifinin ne olduğu merak uyandırdı. Peki Singapur Noodle nedir, nasıl yapılır? Tarifin malzemeleri neler? Singapur Noodle’ın püf noktaları neler? Tüm detaylar haberimizde.
Yeni Şafak
90 yaşında noodle tezgahı işletiyor
Dünya
90 yaşında noodle tezgahı işletiyor
Singapur'da yaşayan 90 yaşındaki sokak yemeği satıcısı Leong Yuet Meng, 10 metreyi bile yardım almadan gidememesine rağmen, noodle tezgahı işletiyor.
Reuters
Noodle’ı da kendimize benzettik
Hayat
Noodle’ı da kendimize benzettik
Erişteye benzeyen noodle’a alışmamız uzun sürmedi ama noodle ile farklı lezzetler oluşturmayı da kendimize vazife edindik. Geleneksel Türk mutfağımızın en gözde yemeklerini noodle ile bir araya getirdik ve ortaya tadına doyumsuz lezzetler çıkardık.
Yeni Şafak
Bebeğin ağzından noodle çalan köpek
Eğlence
Bebeğin ağzından noodle çalan köpek
Chloe isimli acıkan köpek kendini tutamıyor ve en yakın arkadaşının yemeğine salça oluyor. Masada tabağın duruyor olmasına rağmen illa ufaklığın elindeki noodle'dan yeme isteği bu eğlenceli görüntüleri ortaya çıkardı.
Diğer

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.