ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Sahte EFT talimatı fotoğrafıyla 27 ton zeytinini kaybetti
Gündem
Sahte EFT talimatı fotoğrafıyla 27 ton zeytinini kaybetti
Manisa'nın Akhisar ilçesinde 27 ton zeytinini 114 bin lira karşılığında satmak için anlaşan çiftçi, paranın hesabına aktarıldığına ilişkin sahte EFT talimatı fotoğrafıyla dolandırıldı. Yahya Arslan, "Hemen Jandarmaya gittim, şikayetçi oldum. Kimliklerini belirlemişler, her yerde arıyorlar. Benim zeytinlerimi Edremit'e götürüp paketleme tesisinde sofralık zeytin olarak piyasaya süreceklerini söylemişlerdi ama jandarmadan aldığım bilgiye göre sıkıma gönderip zeytinyağı haline getirmişler ve satmışlar" dedi.
AA
Emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili yeni açıklama
Ekonomi
Emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili yeni açıklama
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, kabine toplantısının ardından emeklilikte yaşa takılanlara ilişkin açıklama yaptı. Kalın, "Bu konu bugün gündeme gelmedi. Hükümetin gündeminde de yok. Gündeme gelince bakılır. Bütçeye üreteceği maaliyeti dikkate almak lazım." ifadelerini kullandı.
Yeni Şafak
Lösemi hastası yardım bekliyor
Hayat
Lösemi hastası yardım bekliyor
Adana’da kasiyerlik yaparken 5 yıl önce lösemi hastası olan iki çocuk babası Levent Karadağ, evlerinde oksijen makinesine bağlı sürekli uyuyarak yaşam mücadelesi veriyor. Karadağ'ın 11 yaşındaki kızı kronik anemi, 18 yaşındaki oğlu ise epilepsi hastası. Maddi durumlarının kötü olduğunu belirten Levent Karadağ'ın eşi Tuğba Karadağ, "Cumhurbaşkanımıza sesleniyorum bize sahip çıksın. Buranın kirası 300 lira ayrıca elektrik, su ve çocukların okul masrafları da var artık karşılayamıyorum" dedi.
IHA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.