Cumhurbaşkanlığı Ofisleri kuruldu
Gündem
Cumhurbaşkanlığı Ofisleri kuruldu
Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Cumhurbaşkanlığına bağlı, özel bütçeli, kamu tüzel kişiliğini haiz, idari ve mali özerkliğe sahip, Dijital Dönüşüm Ofisi, Finans Ofisi, İnsan Kaynakları Ofisi ve Yatırım Ofisi kuruldu.
AA
Kamuda yeni dönem 8 Temmuz'dan sonra başlıyor
Ekonomi
Kamuda yeni dönem 8 Temmuz'dan sonra başlıyor
24 Haziran seçimlerinin ardından hayata geçirilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’yle birlikte bürokrasi de yeniden şekillenecek. Başbakanlık’taki personel ve kurumların yerleri değişecek, Cumhurbaşkanlığı bünyesinde iletişim, yatırım ve insan kaynakları olmak üzere çok sayıda ofis kurulacak.
Diğer
Nakit parayı getiren alır
Ekonomi
Nakit parayı getiren alır
Avusturya'nın OMV şirketinin Viyana'daki yetkilisi, düşen petrol fiyatlarının tüm petrol ve doğalgaz şirketlerini etkilediğini belirterek, satışlarda önceliğin nakit para olduğunu söyledi.
AA
Burada
title'lara yer yok
Hayat
Burada title'lara yer yok
Kariyerini bırakmayıp hayattan keyif almaya çalışanlar Ofisten Sahneye ve Ofisten Mutfağa yarışmalarında şansını deniyor. Yarışmaların koordinatörü Hakan Yanar, "Şirketlerde biz kültürünü, aidiyet duygusunu çok geliştiriyor, beraber çalışma isteğini artırıyor. Kol kola sahne alıyorlar ve yöneticiler müdür gibi davranmayıp ekibin bir parçası oluyor" diyor.
Yeni Şafak
Dijital Ofis
dönemi başladı
Teknoloji
Dijital Ofis dönemi başladı
Vodafone Türkiye’nin “dijital telekom operatörü” olma vizyonu doğrultusunda başlattığı “Dijital- Sen” programıyla çalışanlar, daha ofis binasına yaklaştıkları andan itibaren akıllı telefonları dışında hiçbir şeye ihtiyaç duymayacakları yeni altyapının ilk adımı olarak, binaya ve katlara telefonu okutarak girme, yemekhaneden telefonu okutarak yemek alma gibi uygulamalar hayata geçti. Personelin, hem istedikleri saat aralıklarında, hem de haftanın bir günü şirket dışında istedikleri lokasyondan çalışabildiği Vodafone’da şimdi de “Agile” çalışma biçimi şirket içinde yaygınlaştırılıyor.
Yeni Şafak
En havalı ofisler
Ekonomi
En havalı ofisler
Çalışırken motive olmak, mutlu olmak zor değil. Ofislerin dizaynları, çalışanların tüm davranışlarını ve psikolojilerini de belirliyor. Sizin için dünyanın en havalı ofislerini derledik...
Yeni Şafak
Ofis Mobilyaları Sektöründe Yerli Üretici Atağı
Ofis Mobilyaları Sektöründe Yerli Üretici Atağı
Hizmet sektörü çalışan sayısındaki artış ve günümüz teknolojisi düşünüldüğünde rahat ve ergonomik ofis ortamları yaratmak çok önemli hale gelmiştir.
Diğer
Yatırımcıya ofis desteği
Ekonomi
Yatırımcıya ofis desteği
Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, iş dünyasını rahatlatacak bir müjde verdi. İşyeri açmak isteyen birçok girişimci tarafından şikayet konusu haline gelen işyeri açma izni ve ruhsat sürecini tek elden yürütme kararı aldıklarını açıklayan Elvan, Yatırım Destek Ofislerinin iş açmak isteyenlerin yerine tüm süreci tek elden yürüteceğini açıkladı.
Yeni Şafak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.