ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Çankırı
  Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Çankırı Seçim
Çankırı Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Çankırı Seçim
Çankırı Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları. Çankırı il ve ilçelerinde Cumhurbaşkanlığı seçimi için kimlere ne kadar oy geldi? Cumhurbaşkanlığı Seçim 2018 İşte adayların aldıkları oy sayısı ve oy oranları. Çankırı Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu? Tüm detaylarıyla Çankırı Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018 Çankırı seçim sonuçları sayfamızda.
Diğer
Erdoğan: Burayı yapamazlar diyorlardı
Gündem
Erdoğan: Burayı yapamazlar diyorlardı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ovit Tüneli'nin inşa hikayesi ile Türkiye'nin kalkınma hikayesinin aynı olduğunu vurgulayarak “Biz bu projeye ilk başladığımızda bazıları ne diyordu. 'Hayal burayı yapamazlar' Yaptık mı bitirdik mi ? Çünkü 1880'den beri bu proje konuşulmuştur ama yapılamamıştır" dedi.
IHA
Erdoğan'a baba ocağında sevgi seli
Gündem
Erdoğan'a baba ocağında sevgi seli
Cumhurbaşkanı Erdoğan, memleketi Rize’nin Güneysu ilçesinden ayrılırken, hemşehrileri ilçe merkezinde onu uğurlamak üzere toplandı. Erdoğan, "Başkan, gençlik seni istiyor" şeklinde slogan atan gençlerle hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Rize’den Trabzon Havalimanı’na geçti.
IHA
Kandil’e de gidip
başlarını ezeceğiz
Kandil’e de gidip başlarını ezeceğiz
Muhalefetin acınacak durumda olduğunu belirten Başbakan Yıldırım, ülkenin, milletin güvenliğini tehlikeye atacak hiçbir girişime izin vermeyeceklerini söyledi. Yıldırım, “Nereden gelirse gelsin bu tehdidi yok edeceğiz. Şimdi sıra Kandil’de. Oraya da gideceğiz, bu terör gruplarının orada da başlarını ezeceğiz” dedi.
Yeni Şafak
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İnce'ye 'Beyaz Türk' cevabı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İnce'ye 'Beyaz Türk' cevabı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı İnce'yi eleştirerek "Çıkmış diyor ki 'Ben zenci Türklerdenim, Erdoğan Beyaz Türk.' Ne dersen de, bunlar tutmaz. Ben, bu ülkenin has evladıyım. Hiçbir zaman beyaz Türk olmakla övünmedim. Sadece bu memleketin, bu milletin hizmetkarı olmakla övündüm" dedi.
AA
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ülkemizin şu anda en büyük açığı muhalefettir
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ülkemizin şu anda en büyük açığı muhalefettir
AK Parti Rize mitinginde vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Muhalefet ne kadar kaliteli, ne kadar vizyoner olursa, bir ülkenin siyasetinin kalibresi de o derece yüksek olur. Maalesef Türkiye’de bu konuda ciddi bir eksiklik yaşanıyor. Ülkemizin şu anda en büyük açığı muhalefettir. Milletimiz böyle bir muhalefeti hak etmiyor." dedi.
Yeni Şafak
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ovit herhangi bir geçit değil
Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ovit herhangi bir geçit değil
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin en uzun, dünyanın ikinci en uzun çift tüplü kara yolu tüneli olacak Ovit Tüneli'nin açılış töreninde konuştu.
Yeni Şafak
Erdoğan 100 bin gence müjdeyi verdi
Erdoğan 100 bin gence müjdeyi verdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzon'da mitingde halka hitap etti. Erdoğan, "Her yıl, 100 bin gencimize eğitimlerini sürdürdükleri şehirde yaz tatilinde asgari ücret karşılığında sosyal çalışma imkanı getiriyoruz" dedi.
AA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.