Ön muhasebe sorununu çözdü
Ekonomi
Ön muhasebe sorununu çözdü
İş uygulaması geliştirme platformu olan PrimeApps’i hayata geçiren Ofisim, CRM uygulamasına ön muhasebe özelliği eklediğini duyurdu. Bu yeni özellikle KOBİ'lerin ön muhasebe yükünü azaltmak istediklerini söyleyen Şirket CEO'su Serdar Turan, firmaların dijital dönüşümlerine katkı sağlamaya devam edeceklerini vurguladı.
Yeni Şafak
Anzer balı ile yarışacak
Ekonomi
Anzer balı ile yarışacak
Tokat’ın Erbaa ilçesinde arıcılık yapan girişimci Süleyman Önal, kilosu 950 TL'ye satılan Anzer Balı'na eş değer olarak gösterdiği Erbaa Süzme Balı'nın kilosunu 125 TL ile satışa sundu.
Yeni Şafak
1,2 milyon tonu
sahte faturalı
Ekonomi
1,2 milyon tonu sahte faturalı
Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun Temmuz 2018 raporuna göre 1,2 milyon ton akaryakıtın sahte faturayla satıldığı tespit edildi. Sektör yetkilileri, sahte faturalı ürünün değerinin yaklaşık 8 milyar 300 milyon lirayı bulduğunu belirtiyor.
Yeni Şafak
Uluslar Ligi'nde golle tanışamadılar
Spor
Uluslar Ligi'nde golle tanışamadılar
Uluslar Ligi'nde oynanan maçlarda sadece 5 takım henüz golle tanışamadı. Bu ülkeler arasında organizasyonun favorilerinden biri olan Almanya ve EURO 2018 finalisti Hırvatistan'ın olması dikkat çekti.
Yeni Şafak
'Ovaya Bakan Adam' turizme kazandırılacak
Hayat
'Ovaya Bakan Adam' turizme kazandırılacak
Muş'un Kızılağaç beldesinde doğal yollarla oluşan insan kafasına benzeyen kayanın tabiat varlıkları envanterine kaydedilerek turizme kazandırılması için çalışma başlatıldı.
AA
Riyad tehdit etti misliyle 
karşılık veririz
Dünya
Riyad tehdit etti misliyle karşılık veririz
Riyad yönetimi Kaşıkçı cinayeti nedeniyle gelen tepkiler ve yaptırım çağrılarına sert cevap verdi. Suudi Arabistan’ın resmi haber ajansına bir açıklama yapan yetkili, “Suudi Arabistan olası eylemlere fazlasıyla karşılık verecektir. S. Arabistan ekonomisi dünya ekonomisinde etkili ve hayati rol oynamaktadır” dedi.
Yeni Şafak
Muş'ta görenleri şaşkına çeviren kaya
Gündem
Muş'ta görenleri şaşkına çeviren kaya
Muş'un Kızılağaç beldesinde, doğal yollarla oluşan ve 'Ovaya Bakan Adam' adı verilen insan kafasına benzeyen kaya ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. MŞÜ Afet Yönetim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü İskender Dölek, "Burnu, dudakları, anlı ve kulağı gayet muntazam düzgün bir şekilde. 'Ovaya Bakan Adam' adını verdiğimiz bu anıt kaya tamamen doğal bir oluşum" dedi.
AA
Alman yatırımları
tam gaz devam
Ekonomi
Alman yatırımları tam gaz devam
Türkiye ve Almanya arasındaki ilişkilerin eski seyrine dönmesi doğrudan yatırımları da olumlu etkiliyor. En fazla ihracat yaptığımız ülke olma özelliğini sürdüren Almanya'nın şirketlerinin de adresi Türkiye oluyor.
Yeni Şafak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.