10 adımda zayıflayın
Hayat
10 adımda zayıflayın
Havaların ısınması ile birlikte giyilen ince kıyafetler kışın alınan kiloları göstermeye başladı. Fazla kilolar estetik görünümü bozmakla kalmayıp, sağlığımızı da tehlikeye atıyor. Kalp hastalığı, diyabet, tansiyon ve ortopedik sorunlara yol açabilen obezite ile mücadele etmenin yolu sağlıklı ve dengeli beslenmeden geçiyor. İşte sağlıklı zayıflamanın 10 yolu.
Yeni Şafak
Diyet Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Diyet Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Sağlıklı bir yaşam sürmek amacıyla kilolarınızdan kurtulmak, daha fazla ince görünmek ve bedeninize uymayan eski kıyafetlerinizi yeniden giyebilmek istiyor, ancak başlamış olduğunuz diyeti birkaç gün içinde bırakıyorsunuz ve kilo verme konusundaki kararlı duruşunuzu birkaç gün sonra kaybediyorsunuz. Uzman diyetisyenler, diyet uygulama becerisini kazanmanın yollarını ve nasıl zayıflanır sorusunun yanıtlarını anlattı.
Diğer
Karatay: Elimde olsa ikisini de yasaklarım
Hayat
Karatay: Elimde olsa ikisini de yasaklarım
İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay yine çok tartışılacak açıklamalar yaptı. Karatay, "elimde olsa şeker ve ekmeği yasaklarım" dedi.
Diğer
Bir haftada 10 kilo vermek ister misiniz?
Hayat
Bir haftada 10 kilo vermek ister misiniz?
Obezite günümüzde her yaş grubunun tehlikesi altında olduğu bir hastalık.Herkes zayıflamak ve sağlıklı olmak istiyor. Medyada her gün farklı diyet listeleri yayınlanıyor. Kimisi 1 haftada 10 kilo vermeyi vaat ederken kimisi çok yiyerek de zayıflayabileceğinizi söylüyor. Peki esas olan nedir? Konuyu uzmanlarına sorduğumuzda onlar bize hep aynı cevabı veriyor: Kilo zamana yayılarak ve sağlıklı beslenerek verilir! Diyetisyen Sena Kayır doğru diyetle ilgili bilgi verdi.
Yeni Şafak
Zayıflamanın 8 gizli formülü
Hayat
Zayıflamanın 8 gizli formülü
Uzman Diyetisyen Pınar Kural Enç, kilo vermek ve zayıflamanın; çağımızın en yaygın sorunlarından bir tanesi olan obezite nedeniyle gündemdeki konular arasında ilk sıralarda yer aldığını söyledi. Enç, zayıflamanın 8 gizli formülünü şöyle anlattı.


IHA
Zayıflama hapları dehşet saçıyor
Hayat
Zayıflama hapları dehşet saçıyor
Zayıflama haplarıyla ilgili gün geçmiyor ki yeni bir ölüm haberi gelmesin. Özellikle gençlerin rağbet ettiği zayıflama hapları sağlığı tehdit ediyor. Bugüne kadar yüzlerce gencin ölümüne sebep olan haplarla ilgili Obezite Doktoru Dr. Fevzi Özgönül, zayıflama haplarının öldürmeye, bir o kadar da satılmaya devam ettiğini belirterek, “Almayın, aldırmayın, kullanmayın, kullandırmayın" dedi.
IHA
10 adımda sağlıklı zayıflamanın yolu
Hayat
10 adımda sağlıklı zayıflamanın yolu
Havaların ısınması ile birlikte giyilen ince kıyafetler kışın alınan kiloları göstermeye başladı. Fazla kilolar estetik görünümü bozmakla kalmayıp, sağlığımızı da tehlikeye atıyor. Kalp hastalığı, diyabet, tansiyon ve ortopedik sorunlara yol açabilen obezite ile mücadele etmenin yolu sağlıklı ve dengeli beslenmeden geçiyor. İşte sağlıklı zayıflamanın 10 yolu
Yeni Şafak
Zayıflama ilacı içen kızın feci sonu
Hayat
Zayıflama ilacı içen kızın feci sonu
Zayıflama çayları Türkiye'de birçok insanın hastaneye kaldırılmasına hatta hayatını kaybetmesine neden olurken bu kez acı bir haber İngiltere'den geldi. 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Eloise Parry alması gerekenden daha fazla ilaç alınca hayatını kaybetti.
Diğer

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.