Sakarya Seçim 2018 Genel Seçim Sonuçları
Sakarya Seçim 2018 Genel Seçim Sonuçları
Seçim 2018 Sakarya Seçim Sonuçları ne durumda? 24 Haziran 2018'de sonuçlarda hangi partiler öne geçti Sakarya ilinde partilerin oy oranları ve sıralamaları değişti mi? Sakarya Genel Seçim sonuçları en hızlı şekilde Yenişafak seçim sonuçları sayfasında!
Diğer
Sakarya Referandum Sonuçları  Sakarya Seçim Sonucu
Sakarya Referandum Sonuçları Sakarya Seçim Sonucu
Sakarya 16 Nisan Referandum Sakarya seçim Sonuçları ne durumda? Sonuçlarda evet - hayır oranı ne? Sakarya ilinde evet mi hayır mı çıktı? Sakarya Referandum seçim sonuçları Yenişafak Sakarya seçim 2017 sayfasında
Diğer
Sakarya
  Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Sakarya Seçim
Sakarya Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Sakarya Seçim
Sakarya Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları. Sakarya il ve ilçelerinde Cumhurbaşkanlığı seçimi için kimlere ne kadar oy geldi? Cumhurbaşkanlığı Seçim 2018 İşte adayların aldıkları oy sayısı ve oy oranları. Sakarya Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu? Tüm detaylarıyla Sakarya Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018 Sakarya seçim sonuçları sayfamızda.
Diğer
Sakarya
  Seçim 2018 Sakarya Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları
Sakarya Seçim 2018 Sakarya Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları
Sakarya Cumhurbaşkanlığı Seçim 24 Haziran 2018 sonuçları ne durumda? 24 Haziran 2018'de sonuçlarda Sakarya ilinde hangi adaylar kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan, Muharrem İnce, Meral Akşener, Temel Karamollaoğlu ve diğer adayların Sakarya ilinde oy oranları kaç oy aldıkları sayfamızda. Sakarya Cumhurbaşkanlığı Seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak Sakarya Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarında!
Diğer
Genel Seçim 2018 Sakarya genel seçim
  sonuçları!
Genel Seçim 2018 Sakarya genel seçim sonuçları!
Genel Seçim 24 Haziran 2018 Sakarya Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili Seçim Sonuçları. Seçim 2018 İşte partilerin aldıkları oy sayısı ve çıkardıkları milletvekilleri. Sakarya Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu?. İşte Sakarya Genel Seçim 2018 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları!
Diğer
Sakarya Referandum Sonuçları 2017 Sakarya ilçe ilçe seçim sonuçları!
Sakarya Referandum Sonuçları 2017 Sakarya ilçe ilçe seçim sonuçları!
Referandum Sonuçları 2017 Sakarya Sonuçları. 16 Nisan 2017 İşte evet hayır oranları. Sakarya 16 Nisan Referandumunda sonuçlar ne durumda? İşte Sakarya referandum sonuçları evet hayır oranları
Diğer
Sakarya’da yarın okullar tatil mi? Sakarya Valiliğinden 9 Ocak tatil açıklaması!
Sakarya’da yarın okullar tatil mi? Sakarya Valiliğinden 9 Ocak tatil açıklaması!
Yarın Sakarya'da okullar tatil mi? öğrenciler ve veliler tarafından merak konusu. Marmara Bölgesini esir alan kar yağışı Sakarya'da hayatı olumsuz etkiledi. Sakarya'da etkili olan kar yağışı sonrası Sakarya Valiliğinden (9 Ocak Pazartesi) yarın okulların tatil olup olmadığına dair açıklama geldi.
IHA
TSK'dan 'sakal' düzenlemesi
Gündem
TSK'dan 'sakal' düzenlemesi
Genelkurmay Başkanlığı'nın yeni düzenlemesiyle orduevleri gibi diğer askeri sosyal tesis alanlarına sakallı giriş artık serbest olacak. Günlük sakal tıraşı zorunluluğu aranan merkezlerde artık engeller kalkıyor.
AA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.