Amerika Rusya savaşı mı çıkıyor?
Amerika Rusya savaşı mı çıkıyor?
Amerika Rusya savaşı mı çıkıyor? soruları Trump'ın açıklaması sonrası büyük merak konusu oluyor. Rusya ile Amerika, İngiltere ve Fransa arasındaki gerilim en üst seviyeye ulaştı. İşte ABD başkanı Donald Trump'ın Rusya'ya yönelik yaptığı son dakika açıklaması...
Diğer
Boğaz'da Rus ve Türk savaş gemileri
Boğaz'da Rus ve Türk savaş gemileri
Rus ve Türk savaş gemileri İstanbul Boğazı'ndan aynı dakikalarda geçiş yaptılar. İstanbul Boğazı'ndan bu sabah Rus savaş gemisi geçiş yaptı. LST Korolev adlı gemi, saat 08.30 sıralarında Karadeniz'e doğru ilerlerken görüntülendi. Aynı dakikalarda ise Türk savaş gemisi Göksu, Boğaz'da kameralara yansıdı. Göksu ise Marmara'ya doğru yol aldı.
DHA
Savaşçı oyuncuları sette iş bıraktı
Hayat
Savaşçı oyuncuları sette iş bıraktı
FOX'un Savaşçı dizisinde oyuncular iş durdurdu. Eskişehir'de devam eden sette iş bırakan Doğan Bayraktar, Uğur Biçer, Nazan Diper, Gaye Turgut Evin, Ali Tarık Fındık, Burç Kümbetlioğlu, Sarp Levendoğlu, Berk Oktay, Ersin Olgaç, Alp Öyken, Murat Serezli ve Bahadır Vatanoğlu yapım şirketi Limon Film'e dilekçe yazdı.
Yeni Şafak
Savaş mağduru çocuklara protez merkezi açıldı
Gündem
Savaş mağduru çocuklara protez merkezi açıldı
Savaşlarda yaralanmış ve sakat kalmış ihtiyaç sahiplerinin gündelik hayata katılabilmelerini sağlamak amacıyla hayata geçirilen Yüksek Teknoloji Protez ve Ortez Yapım ve Uygulama Merkezi Fatih'te açıldı. Kuveyt Beyt Zeka kuruluşunun desteği ve İHH İnsani Yardım Vakfı ile Uluslararası Doktorlar Birliğinin (AID) uygulamacı katılımıyla hayata geçirilen projenin İstanbul, Şanlıurfa ve Hatay Reyhanlı'daki merkezleri faaliyetlerine başladı.
AA
Japon Parlamentosundan savaş onayı
Dünya
Japon Parlamentosundan savaş onayı
İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra deniz aşırı herhangi bir savaşa katılmayan Japonya'da, parlamentonun üst meclisi deniz aşırı savaşa katılmaya olanak sağlayan yasa tasarısını onayladı.
IHA
Suriye’nin savaşla büyüyen çocukları
Dünya
Suriye’nin savaşla büyüyen çocukları
Suriye’de savaş başladığında 10- 11 yaşlarında olan çocuklardan hayatta kalabilenler şimdi 16- 17 yaşlarındalar. Çocukluklarını yaşayamadan büyümek zorunda kalan bu nesil, bir zamanlar savaş oyunu oynadığı sokaklarda, gerçek silah ve mermilerle savaşıyor. Gerçek Hayat Dergisi’nden Yılmaz Bilgen savaşın kucağında yetişen çocukların hayatlarına dokunuyor.
Gerçek Hayat
Kalemler zaferi yazdı
Hayat
Kalemler zaferi yazdı
Çanakkale Savaşları'nın 100. yılı dolayısıyla tüm dünyada çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Dünya tarihinde önemli bir yeri olan Çanakkale Savaşları üzerine yerli ve yabancı yazarların kaleme aldığı kitapları mercek altına aldık.
Yeni Şafak
Kaderiniz kaderimiz
Gündem
Kaderiniz kaderimiz
Çanakkale Zaferi'nin 100. yılında onbinlerce insan dua için camilere, anma töreni için Çanakkale'ye akın etti. Başbakan Davutoğlu, “Dizimizde derman kalmayıncaya, omuzlarımız toprağa değene kadar, bu aziz bayrağı omuzlarımızın üzerinden eksik etmeyeceğiz” diyerek şehitlere söz verdi.
Yeni Şafak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.