Bayiye güven turu
Ekonomi
Bayiye güven turu
Ekonomideki hızlı hareketler yatırım iştahı süren sanayiciyi farklı çözüm yollarına itti. Üretimin en önemli dinamosunun moral olduğunu dile getiren Silverline Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Laçin, bayilere moral turuna çıktıklarını söyledi. Laçin, “Üreticisinin yanında olduğunu gören bayi, yatırıma yöneliyor” dedi.
Yeni Şafak
Seçim 2019 | Antalya Aksu Yerel Seçim
  Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 | Antalya Aksu Yerel Seçim Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 Antalya Aksu seçim sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçlarında hangi parti öne geçti Antalya Aksu ilçesinde partilerin oy oranları, canlı seçim sonuçları ve sandık sonuçları. Antalya Aksu belediye başkanlığı seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak seçim sonuçları sayfasında!
Yeni Şafak
Sezen Aksu ifade verdi
Gündem
Sezen Aksu ifade verdi
Ünlü sanatçı Sezen Aksu, Mehmet Akif Ersoy'un yaşadığı evi, 2008 yılında satın alarak tadilat yaptırdığı iddiasıyla ilgili savcıya ifade verdi.
IHA
Hastalıklara karşı organik çözüm
Ekonomi
Hastalıklara karşı organik çözüm
Son zamanlarda artan hastalıklar, organik ürünlere rağbeti arttırdı. Bu trendin artacağını belirten Aksuvital Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Aksu, doğal bal, propolis, polen, arı sütü gibi gıda takviye ürünleri ile hastalıklara karşı organik önlem sunduklarını ifade ediyor. 95 ülkeye ihracat yaptıklarını aktaran Aksu, pazar paylarını her yıl %25 arttırmayı hedeflediklerini söyledi.
Yeni Şafak
'3 oğlum da vatana feda olsun'
Hayat
'3 oğlum da vatana feda olsun'
Zonguldak'ta geçen 26 Temmuz ve 1 Ağustos'ta iki oğlunu askere gönderen Sevim ve Hüseyin Aksu çifti, 3'üncü çocukları 23 yaşındaki Orkun Aksuyu da vatani görevini yapması için yolcu etti. 15 günde 3 oğlunu askere uğurlayan baba Hüseyin Aksu, "Vatan uğruna 3 çocuğum da feda olsun" dedi.
DHA
CHP'den kimlik bilgileri açıklaması
Gündem
CHP'den kimlik bilgileri açıklaması
YSK'nın 2009'da siyasi partilerle paylaştığı kimlik bilgilerinin, CHP'ye ait "bilisim.chp.org.tr" adresi üzerinden paylaşıldığı iddia edildi. CHP'li Aksünger, partilerinin uygulamasının e-devlet uygulaması ile aynı olduğunu söyledi.
AA
CHP'li Aksünger: Bu yetki sadece YSK’ya aittir
Gündem
CHP'li Aksünger: Bu yetki sadece YSK’ya aittir
CHP Genel Başkan Yardımcısı Aksünger, "Adalet Bakanı’nın, seçmen bilgilerinin siyasi partilere verilmesi konusuyla ilgili hiçbir yetkisi yoktur ve anayasal bir suç işlemektedir. Bu yetki sadece YSK’ya aittir" dedi.
AA
İki asırlık değirmenin son ustaları
Hayat
İki asırlık değirmenin son ustaları
Erzurum'un Uzundere ilçesinde iki asırlık değirmen, 83 yaşındaki İbrahim Aksu ve eşi tarafından çalıştırılıyor.
AA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.